Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy az utcán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az utcán a lányok megnéznek, de az osztályomban le se tojnak? (2) (Többi lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 186 cm,átlagnál jobb vagyok,de van egy kis fölöslegem a hasamon,de nem látszik.Nem ez a lényeg,osztályban van 1-2 jó csaj,de levegőnek néznek,persze van egy idióta osztálytársam akire minden csaj bukik,160 cm kb.elég hülye feje van,meg a legjobb csajt megszívatja vagy 100x és még mindig megbocsát neki a csaj..

Én jó tanuló vagyok,kedves vagyok a lányokkal,de nem is foglalkoznak velem,utcán vagy buszon egy csomó csajjal szemezgetek.Volt múltkor hogy elmentem kajálni (Lyukas órám volt) ott volt az étteremben 3-4 csaj,akkor is néztek,aztán visszamentem a suliba utolsó órára,és ott álltak és egyik csaj mutogatott rám,és mindegyik rám nézett,de átlagosnak mondanám őket.

Buszon is egy csajjal szemezgettem többször is.

nem tudom mért van ez?


2012. okt. 22. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott próbálkozz, ahol bejössz nekik.

Neked is igényeid vannak! "átlagosnak mondanám őket"

Téged milyennek mondanának? Miért nem használtad ki az alkalmat, amikor mutogattak rád a csajok?

Kire vársz? Az Anna bál szépére? Ő nem rád vár!

Tessék az értékeket helyre rakni, és tenni a kapcsolatokért.

Én meg olyan hü lye vagyok, hogy ezekre a kérdésekre mindig ugrok. Idegesítenek .

2012. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert közterületen mindent megnézünk. Te is a csajokat bámulod ne tagad!
2012. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert az osztályban már ismernek,meguntak.Az idegen csajoknak viszont "üdítő egzotikum" vagy.
2012. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!