Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban aki szép, és teetszik hogy kezedeményezek?

Figyelt kérdés
Elég fiatalok vagyunk ,nem rég isemerem de nagyon szép és rendes.Szoktunk beszélegtni néha meg vicceket szoktam mondani neki amn sokat nevet,hogy szerzem meg?
2012. máj. 4. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Házi nyúlra nem lövünk fiam!

(amennyiben érdekel, hogy miért írj választ komiba)

2012. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mennyi az ára. Állítólag mindenkinek van ára.
2012. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az osztálytársal elég bajos dolog összejönni. Mindíg hangoztatani fogják az oszt.társaid.
2012. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sugarpirate válasza:

Szia !


Hidd el igazuk van az előttem szólóknak, osztálytárssal nem érdemes kezdeményezni, főleg nem általános iskolában amikor még eléggé éretlenek a gyermekek. Ha össze is jöttök pletykák lesznek, kavarás. Nem sül ki belőle jó !

Inkább iskolai párkapcsolatot gimnáziumban jobb kezdeményezni de az is okosan. remélem tudtam segíteni

2012. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!