Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány túl jó? Ettől megijednek a huszonéves pasik?

Figyelt kérdés
Intelligens, szép alakú és arcú, kedves, közvetlen lány vagyok, sokan mondták már, hogy én vagyok a tökéletes partner minden férfi számára. Létezik olyan, hogy ez elijeszti a hasonló kaliberű pasikat?
2012. okt. 20. 01:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Nem picsogó, önsajnáló kisfiú, akinek a lelkét kell ápolgatni."


Igen, bezzeg téged akkor is körbe kell ugrálni, ha leszakad a körmöd, de egy férfi nehogy kimutassa már az érzéseit, mert akkor jön a leb*zizás, lenyálasozás és egyéb jelzők. Aztán csodálkoznak, hogy miért van olyan sok depressziós meg alkoholista férfi.

2012. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne haragudj, de kik is azok, akik teszik a keményet, akikről minden lepereg? A férfiak! Amikor kellene, akkor sem mutattok érzelmet, egyikőtök sem! Lehet, hogy te nem olyan vagy, de a pasik túlnyomó többsége játssza a nagy keményp*csűt, aztán ha pofára ejtik, akkor meg összedől a világ.
2012. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Sose játszom az agyam, hogy mennyire kemény gyerek vagyok, de felvállalom, hogy vannak érzelmeim nekem is.

Csak a szokásos. Ha a férfi semmilyen érzelmet nem mutat, akkor egy érzéketlen s.ggfej, ha mutat valamit, akkor nyálas papucs.

2012. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Így igaz! Tudj a harmadik kategoria lenni! Azajóó! Ha képeds vagy rá, akkor képes vagy a nőkre. Viccet félre téve, ez egy ostobaság. Nem állja meg a helyét, mivel többféle kategoriába sorolhatók a macák, attól függöen, hogy mik az igényeik. Van akihez a seggnyaló, van akihez a hideg kategoria kelletik! Ezért van az tudod, hogy randi, ismerkedés, ez azért fontos, hogy kiismerd a nő jellemét. /írom ezt én, úgy,hogy soha nem tudtam megoldani egy randit sem ,mert egy gyáva féreg vagyok!/ De ettől függetlenül lett rálátásom a mit miértre a hibákból,amiket elkövettem eddig én tanultam az efféle ügyekben, és az a helyzet, hogy szerintem kur-vaokosat mondok... A lényeg, ha látod, hogy egy félénkebb, romantikusabb lelkű lányról van szó, akkor biztos, hogy a túl rideg módon állsz hozzá, elvedítod mint egy kölökmacskát. Ugyanígy egy önbizalombomba jellemű nő, aki bohém, életvidám, ő hordja a nadrágot típus, esetleg még egy tenyeres talpas trampli pi-csa is társul mellé imázsban, vele nyugodtan lehetsz kanosabb, hidegebb, tökösebb, mert az ilyenek nem szeretnek tétovázni, ha nem figyelsz oda, egy óvatlan pillanatban beemésztik a farkadat keresztben! Ezért van az,hogy készülni kell pszichésen a nőkre, jó emberismeret, és rögtönzési képesség kell hogy kialakuljon benned, tehát---> tudni kell a nőkkel bánni! és akkor nem fogsz ilyen szájhúzós téziseket leírni mint fentebb.
2012. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Igen, bezzeg téged akkor is körbe kell ugrálni, ha leszakad a körmöd"


Nem, én pont nem az a típusú nő vagyok, akit akármikor is körbe kell ugrálni. Ha letörik a körmöm, előveszem a körömcsipeszt a táskámból és szó nélkül levágom az összeset. Pont, majd visszanő.


Hasonló mentalitású pragmatikus pasit keresek magam mellé, és az sem árt, ha még tudja is, hogy mit jelent ez a szó.


24/N

2012. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!