Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány túl jó? Ettől megijednek a huszonéves pasik?

Figyelt kérdés
Intelligens, szép alakú és arcú, kedves, közvetlen lány vagyok, sokan mondták már, hogy én vagyok a tökéletes partner minden férfi számára. Létezik olyan, hogy ez elijeszti a hasonló kaliberű pasikat?
2012. okt. 20. 01:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hol laksz egyébként? :)
2012. okt. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a nyáron ismertem meg egy olyan lányt, aki gyönyörű volt kívül belül, és egy nyitott egyéniség, még le is szólított, igazi magabiztos intelligens kis nő.Bár a munkája miatt elég sokan körbeveszik, sokakkal beszélget satöbbi, szóval láttam, hogy van társasága. Engem ez zavart. A lényeg túl jó nőnek tartottam,és igazából inkább hagytam a dolgot, pedig éreztem, hogy nagyon szimpatizál velem, voltak jelek satöbbi, lehetett volna bármi. Magammal is elégedett vagyok, de mégis valahol képtelen vagyok bízni magamban, hogy hosszútávon is képes volnék megtartani egy ilyen szerintem tökéletes lányt. Mindig az járna a fejemben, hogy vajon mikor veszítem el, mikor un meg, és ez egy állandó stressz volna bennem, hogy nekem midnig a maximumot kéne teljesítenem, hogy velem maradjon, mert tudom,hogy volt akkor is barátja, akivel fene tudja milyen volt akkor a viszonya, és miért is volt felém annyira nyitott, talán azért mert engem jobbnak talált annál, unódott a viszonya, és már váltana, nem tudom, de sejtem, h ez a helyzet. Aztán ha összejövök vele, ki tudja ,énvelem is mikor játszaná el ezt. Egyszerüen egy csúcs nőhöz csak akkor tud szerintem egy pali tökéletes magabiztossággal odamenni, ha 100% osan meg van győződve róla, hogy minden téren képes lazán hozni am aximumot amire egy nőnek szüksége van. Anélkül csak feszengés van, meg bizonytalanság.

Alapjában véve meg ugye minden nő szépen ,kedvesen tud mosolyogni, de fene se tudja mik a hátsó szándékai, miért is kellesz neki igazán, mire is kellesz neki satöbbi. Egyszerűen a túl jó nők mindent megtehetnek amit csak akarnak, ez zavaró, zavaró ez a túl nagy magabiztosság is. Olyan nagy egójuk van /nem rossz értelemben/ hogy szinte kiskölöknek érzem magam egy ilyen mellett, pedig nem vagyok szerintem problémás külsőleg,meg azért diplomám is van. Egyszerűen a jó nők megtörik a férfiakat pszichésen.

Az is tény, hogy a jónők általában MINDIG foglaltak. Olyan nincs ,hogy ne legyen egy ro-hadék mellettük aki már korábban mákerként lecsapott rájuk. Az meg ugye megin akadály,hogy vagy e jobb annál a szemétnél, aki aktuálisan jár e vele. Tudsz e annál többet nyujtani, amivel rá tudod venni,hogy koptassa le, és váltson rád. Ezek mindig kényes témák, nehéz ügy. Ha a túljónak titulált nőnek nincs is senkije, a férfiak szerint akkor is valószínűsíthető hogy igen, a hagyni kell a francba kategoriába tolják sokan, én is soksok esetben így teszek. Lehet hogy ezeket már írták, csak itt vagyok én is ,aki ezt tapasztalom, és a példám is mutatja.

2012. okt. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 VVMMvvmm ***** válasza:
18%

Miért érzem, hogy ez a kérdés kamu?Egy lány aligha

írna ide ilyen kérdést. Vajon, hogy sikerült kikinlódni

ezt a hülye szöveget?

2012. okt. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem kamu. Én meg pasi vagyok,és sztem jól nézek ki,mégis írtam már ki kérdést itt.:P


Kedves kérdező! Csak légy türelemmel,és előbb utóbb megtalálod azt a fiút aki képs lesz küzdeni érted,elég bátor lesz hozzá.

Én pl. tele vagyok önbizalommal,talán túlságosan is. Minden lehetőséget megragadok,és nem érem be akárkivel. Mindig a legszebb lányokat néztem ki magamnak. Jóllehet,10ből 8szor jól pofáraestem,viszont volt két szép kapcsolatom.;)

2012. okt. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%

"Nagyon sok férfinak azért nincs önbizalma, mert a mai nők már túlságosan is öntudatosak. És ez minden férfit frusztrál!"


És a nők nem találkoznak ugyanennyi öntudatos férfival? Plusz a férfiak java része még azt is megmondja, hogy az ideális nő milyen okos (lehessen vala beszélgetni, de ne legyen okosabb nála), mennyit keres (képes legyen önállóságra de ne keressen többet nála), és hány kiló legyen (50 alatt, magasságtól, izomzattól, csontozattól függetlenül).


"Azt tudnám javasolni neked, hogy legyél kedves és barátságos velük és ami nagyon fontos: ÉREZTESD A FIÚKKAL, HOGY ŐK IS FONTOS EMBEREK!"


Minden ember fontos. De ne higgye senki, hogy ő csak azért fontos, mert férfi vagy nő. És ez csak kölcsönösen tud működni.


"A mai férfiak rengeteg elvárással szembesülnek és gyakran érzik úgy, hogy nem tudnak ezeknek megfelelni."


Ez szintén kölcsönös, fent leírtam az alapelvárásokat a nők felé, de holnapig lehetne folytatni a sort.


"Amikor pedig végre egy olyan lánnyal találkoznak, aki képes lenne szívből szeretni őket, már egészen egyszerűen nem is képesek elhinni."


Ilyen nyálas maszlagot meg már rég olvastam. De lehet, hogy megint elő kellene vennem a Júlia/Romana típusú kézikönyveket, hátha abban találok ehhez hasonló csöpögős borzalmat.

És most, kedves 8-as válaszoló, valószínűleg azt gondolod, hogy épp én vagyok az az öntudatos nőtípus, aki folyton megalázza a férfiakat. Nem, nem szoktam megalázni senkit.


De én Nő vagyok, nekem Férfi kell. Nem picsogó, önsajnáló kisfiú, akinek a lelkét kell ápolgatni.


És hogy a kérdésre is válaszoljak: igen, előfordul ilyen. Ez azt jelenti, hogy az adott férfi nem elég magabiztos. Ilyenre viszont nincs szükség.


24/N

2012. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
De nem minden nő ilyen mint amilyen hozzállást az előző ír, mármint, hogy ő a vadabb bikákra bukik, de rengeteg nő meg az emocionálisabb, érzelgősebb faszokat részesíti előnyben, a lelkizősebb ipséket. Azért ebben még nem volt semmi csöpögős amit az a fórumozó írt, hogy szívből szeretni, miből kéne, tán pinából szeresse? Az már elég negatív volna. A szerelem -szex témakőr az bizony olyan, amiben néha használni kell ilyen kifejezéseket is, mert ez az érzelmekről is szól, nem csak a testiségről.
2012. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok. és nagyon tetszik, amit leírtál magadról.
2012. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nálam sem mer senki se kezdeményezni, leszámítva a 30+ korosztályt. Túl tapasztalt vagyok a saját korosztályomhoz. 21l.
2012. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Remélem tudom hasznosítani a tanácsaitokat.
2012. okt. 20. 18:19
 20/25 anonim ***** válasza:
Én attól félek, hogy túl jó vagyok, ezért nem találok olyan csajt, aki megfelelne.
2012. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!