Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány túl jó? Ettől megijednek a huszonéves pasik?

Figyelt kérdés
Intelligens, szép alakú és arcú, kedves, közvetlen lány vagyok, sokan mondták már, hogy én vagyok a tökéletes partner minden férfi számára. Létezik olyan, hogy ez elijeszti a hasonló kaliberű pasikat?
2012. okt. 20. 01:09
1 2 3
 1/25 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Szerintem igen. Gáz az, hogy általában nem azok próbálkoznak akik érdemesek is lennének egy párkapcsolatra.
2012. okt. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
meglehet, főleg ha a hasonló kaliberű pasi félénkebb egy kicsit
2012. okt. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Persze! Igyekszünk reálisan szemlélődni és ha egy ilyen nőt látunk, akkor azonnal az jut az eszünkbe, hogy biztosan sokan pályáznak a kezére és miért pont minket választana.

Nem jó érzés, ha visszautasítják az embert, ezért inkább nem is próbálkozunk.

2012. okt. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Szerintem zavaróbb ha azt érzi, hogy nem tett meg mindent mintha visszautasítják. Aki próbálkozik azt értékelem annyira, hogy nem töketlen odaállni elém és beszélgetek vele, aztán meglátjuk, nem áll oda én nem fogok udvarolni neki.
2012. okt. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Meztelencsigabiga

A legtöbb értelems srác egyben érző ember is és ha csúnyán lekoptatják, akkor az nyomot hagy benne. Sok nő olyan ellenséges azokkal, akik csak úgy le merik szólítani őket, hogy az nem kifejezés! Senki nem lát belétek!

2012. okt. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha próbálkoznak is, pár randi után annyiba marad a dolog, mert félnek attól, hogy ők nem elég jók hozzám. Ilyen önbizalomhiányosak a mai férfiak? Vagy ez egy általános lekoppintó szöveg lenne? Már az 5. srác jön ezzel, és kezd elegem lenni ebből...
2012. okt. 20. 01:34
 7/25 anonim ***** válasza:

Simán lehet ilyen, meg olyan is hogy a túl tökéletes már szinte unalmas. Kell egy kis tökéletlenség, attól lesz olyan emberi és izgalmas az egész. Illetve valahol mindenki tökéletlen, csak nem biztos hogy ezt meg meri mutatni, fel meri vállalni az esendőségét.

A tökéletesség azzal is járhat hogy "túl színtelen, túl egysíkú, túl semmilyen". Elvileg tökéletes. Gyakorlatilag?

2012. okt. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Sajnos van ennek az egésznek alapja! Nagyon sok férfinak azért nincs önbizalma, mert a mai nők már túlságosan is öntudatosak. És ez minden férfit frusztrál!

Azt tudnám javasolni neked, hogy legyél kedves és barátságos velük és ami nagyon fontos: ÉREZTESD A FIÚKKAL, HOGY ŐK IS FONTOS EMBEREK!

A mai férfiak rengeteg elvárással szembesülnek és gyakran érzik úgy, hogy nem tudnak ezeknek megfelelni. Amikor pedig végre egy olyan lánnyal találkoznak, aki képes lenne szívből szeretni őket, már egészen egyszerűen nem is képesek elhinni.

2012. okt. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy tökéletes vagyok, sőt, unalmasnak sem mondanám magam, nagyon sok hibám van, de olyan lány vagyok tényleg, akiért megérné küzdeni. Nem akarok beképzeltnek tűnni, egyszerűen csak tisztában vagyok az értékeimmel.
2012. okt. 20. 01:43
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen, én az őszintén odaadó típus vagyok, nem kéretem magam, nem játszom meg az elérhetetlent. Egyszerű vagyok, az, aki teljesen kiteszi a szívét, ha valaki fontos neki. Nem akarom magammal és a másikkal szemben sem lejjebb adni a szintet, de kezdek lassan kétségbe esni.
2012. okt. 20. 01:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!