Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti miben mennétek randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miben mennétek randira? Link is jöhet

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
meztelen :)
2012. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá:D
2012. okt. 19. 09:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Az önbizalom sapkámban.
2012. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy kivel randizol, hol, mit kell tudni rólatok, meg hogy egyáltalán a fiú vagy-e vagy a lány...
2012. okt. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
17l vok
2012. okt. 19. 09:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Ismered a tagot? (Én neten ismertem meg a párom és első talikor én nem öltöztem ki, mondjuk nem is puccos helyre mentünk hanem egy sima séta volt) Hova mentek? Mert az sem mindegy! És hány évesek vagytok? Mert pl, ha színházba mentek alap, h ki kell öltözni, de a frizura is illjen hozzá. stb. Ha étterembe mentek vacsizni oda is ki kell öltözni. Moziba? Akkor valami kényelmes, de elegáns. Ne melegítőbe, hanem valami klassz anyagú naci vagy valami szép harisnya és szoknya és ahhoz való felső. Ha csak először sétálgatni akartok akkor lehet farmer is, de valami csinosabb darab, vlami klassz felsővel. Szoknya ne legyen túl rövid és a felső se legyen kivágott. Olyanra gondolok, h a dekoltázsod látszhat, de a cici legyen teljesen eltakarva.


[link]


[link]


Pl ez tök jó szerintem.


[link]

Ezt én már nem venném fel első randira.


Ilyen ruháim nincsenek, de hasonló van én ezeket venném fel valami alkalmi vagy csinosabb kabáttal.

Lábbelid legyen mindenképpen kényelmes, ha esetleg kajálni mentek és kedvetek támad sétálni, mert pl kifogtok egy jó kis napsütést.


Pl ilyen vagy hasonló cipő. Lényege, h ne fázzon benne a lábad és kényelmes legyen. Fekete cipő az mindenhez megy.


Remélem tudtam segíteni.

24/N

2012. okt. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy sem kell túldramatizálni, pl ha ebben a ruhában jönne el egy pasi randevúzni velem én örülnék neki, mert szerintem elegáns. Persze nem színházba vagy egy elegáns étterembe.

[link]

2012. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2012. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. okt. 19. 09:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól függ hova, és kivel...

De hogy öltönyben az tuti.



[link]


[link]


[link]


"Suit up!!"

2012. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!