Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan segíthetnék önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék önbizalom hiányomon? (15F)

Figyelt kérdés
Azvan, hogy nem igazán lehet látni rajtam, hogy önbizalomhiányom van mert nem mutatom ki: adom a kemény gyereket akit nem tud megfélemlíteni semmi de belül elég nagy önbizalomhiányom van! Sokszor már ahhoz is hatalmas leki erő kell, hogy egy lányra rá merjek írni chaten mert mindig csak ez jár az eszemben: fú most tök hülyének néz, biztos ki nem állhat stb. pedig a való életben tök jól kijövök vele/velük. Ezért nem is nagyon tudok csajozni pedig van egy lány aki tetszik, de pont az önbizalom hiányom miatt nem merek odamenni hozzá és itt nem arról van szó hogy félek a vissza utasítástól mert ugyan ezt lejátszom fejben: mi van ha hülyének néz, mi van ha valami hülyeséget mondanék! Mi segítene rajtam?

2012. okt. 16. 18:59
 1/9 anonim válasza:
100%
Tanulj meg leszarni olyan dolgokat, mint a kényelmetlenség, az idegesség. Mi van, ha ciki? Ha értelmes emberekkel teremtesz kapcsolatot, az a minimum, hogy először nem hülyének nézik az embert. A többi meg utána jön magától. Sokáig nekem is voltak hasonló bajaim, aztán egyszer rávettem magam erre, és ezóta sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Az egyetlen dolog ami számít, az az, hogy közben ne változtasd meg magad. Csak lazulj el.
2012. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálok ellazulni bár mostanában már nem vagyok annyira feszült de még azért elő szokott jönni
2012. okt. 16. 19:12
 3/9 mirror06 ***** válasza:

Találd meg valamiben önmagad. Keress egy hobbit, amiben megvalósítod magad.

Én imádok rajzolni, futni, edzeni. Ezek mind meditációs tevékenységek, amik elfeledtetik veled az idő múlását. Egy teljesen más dimenzióba kerülsz tőlük.

Mozdulj meg magadért és egyből jobban fogod magad érezni a bőrödben.

2012. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát rajzolni szeretek, de nem tudok igazából a foci az amitől megnyugszok: kiadok magamból mindent ha tudok játszani csak sajnos most ezaz idei elég durva év lesz és nem sok időm lesz focizni
2012. okt. 16. 19:26
 5/9 mirror06 ***** válasza:
Senki se tud mindent elsőre. Nagyon sokat kell gyakorolni és a sok munka megszüli a gyümölcsét.
2012. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Sokat segítettetek! :)
2012. okt. 16. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Majd ha 15 évesen nem próbálod magad férfinak képzelni akkor sokkal könnyebb lesz az életed.Ne stresszelj,lazulj,próbáld egy tini életét élni.Lesz időd még felnőttnek lenni.

37F

2012. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak magadban tudod lejátszani.Csak próbálj belegondolni, hogy később esetleg megbánnád, és ne az járjon a fejedben, hogy hülyének néz, mert ok nélkül senki sem fog hülyénen nézni,te ilyen vagy, éppen így akarsz viselkedni, el kell, hogy fogadja. :))))
2012. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindig ezt tartsd a fejedben: egyszer élünk!!! És ha hülyeséget mondasz? Maximum nevet egy jót és elkönyveli magában hogy vicces ha össze vissza beszélsz hülyeségekről. Erről szól a tinik élete. Sok mindent elcseszünk, de muszáj újra megpróbálni. Amúgy nem csak a pasik, a csajok is sokszor félnek ettől. Nem te vagy az egyetlen. Amúgy mért olyan szörnyű ha hülyeséget mondasz? Van hogy ez jobban segít minthogy állandóan okoskodnál. A lány meg nem nézne hülyének, ha elcseszel valamit. Biztos volt már hogy ő is elrontott egy-két dolgot. Sok sikert! L
2013. jan. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!