Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedést, csajozást oktatók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedést, csajozást oktatók, puák, stb. , ezt, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Vannak azok a csajozást, ismerkedést tanító tanfolyamok.

Ugyan feliratkoztam pár hírlevélre,de ahhoz is kevés vagyok,hogy egyáltalán kipróbáljam amit ott tanácsolnak!

Ennyire nincs önbizalmam és ennyire alkalmatlannak tartom magam.

Hogy orvosolhatnám ezt?



2012. aug. 24. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:

vegyél be nyugtatót, vagy antidepresszánst, vagy piálj. NA nem azt mondom hogy tedd is meg, csak ha már kérded. Mert egyik elég közeli, ismerősöm is vett be ilyen gyógyszert, és kb mint aki full komás, gátlások 0. Persze lehet neked nem jönne be. Meg amúgy se egészséges gyógyszert szedni csajozásra, csak elmélet.


Amúgy meg ha van "menő" ismerősöd kérd meg őt hogy menjetek el együtt bulizni vagy valami hasonló. Vagy nem is bulizni, csak járni városba meg hívjon mondjuk lányokat, és akkor ott dumálgattok.

2012. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elöször a hétköznapi helyzetekben kéne hogy elég legyél. Nem nökkel kapcsolatban, hanem csak alap életviteli dolgokban. Ez most olyan, hogy autóvezetést akarnál tanulni, amikor még biciklizni is félsz.
2012. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem nehéz megváltozni, haveromból faragtunk embert és ez itt a lényeg, h kell egy haver vagy valaki melléd, aki okít meg magyaráz.

Ha egy x csajjal konkrét szitut együtt éltünk meg hamarabb tudok neked tanácsot adni, h mit h tegyél.

A legfontosabb viszont, h kezdetben ő intézi neked a nőket, ő szólítja le, így neked ezen nem kell izgulni és előbb-utóbb megszokod a nők közelségét.

Szal szerintem jobb, ha először a nők társaságát tapasztalod meg, aztán jöhet a vagánykodás meg leszólítás.

2012. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet vagánykodni is, de érték nélkül nem igazán fogsz jutni sokra.


érték:


jó külső

szexi gondolkodásmód

pénz

hatalom

magasság

2012. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor mi a teendő?

Olyan barát, haver épp nincs. Eygedül vagyok.

Akkor elöbb munka sport,stb aztán csak egy társaságban lenni velük?

Ez évekbe telik, annyi időm már nincs. Nagyon nem kamasz vagyok.

2012. aug. 28. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Fél év alatt ki lehet kupálódni.
2012. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja!
2012. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de abba majdhogynem becsokizol...
2012. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de amúgy hmm. Szóval már nagyon nem vagy kamasz. Hát valamid csak van, munkád?? vagy iskola? vagy mi?


Meg gondolj bele, jól mondta. Igazából jobban megfogalmazta mint én, szóval nem is annyira a bulin csajozáson van a hangsúly, hanem úgy általánosságban az élet dolgain. Persze attól még elmehetnél jó fej baráttal, de hát ugye ha nincs akkor mind1. Na de szóval, ezeket a dolgokat igazából elméletben így is úgyis csinálnod kéne nem csak csajozási kritériumként. Meg amúgy is könnyebben összejössz egy csajjal, meg te is magabiztosabbak érzed magad ha lesz munkád, egyrészt majd történnek dolgok amikről tudsz beszélgetni stb,, persze ha egész nap otthon olvasol arról is lehet, csak az azért úgyis kicsit uncsi a másiknak ha egész nap otthon vagy.


Persze ez annyiból érdekes, hogy lehet ha összejönnél egy csajjal, az megadná a kezdő lökést ezekhez a dolgokhoz, és vice-versa. Szóval valami ilyesmi hogy "pénz kéne ahhoz hogy dolgozni tudj, de munka kéne ahhoz hogy legyen pénzed".. Csak annyi különbség hogy itt nem ilyen rossz a helyzet, mert ebből ki lehet mászni, csak sajnos nem feltétlen a legkönnyebb.


EGYÉBKÉNT nem kell full megváltoznod, össze-vissza buliznod, meg egész nap mindenhova rohangálni. Csak bele kell rázódnod az életbe.

2012. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!