Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért van mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért van mostanság ennyire sok ismerkedést elutasító debreceni lány?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve találtam egy rendes lányt, de azóta sem találok egyet sem neten, aki hajlandó lenne élő találkára, valahogy félnek az ismerkedéstől én úgy veszem észre, pedig szeretnének ismerkedni, mégis elutasítóak és zárkózottak a debreceni lányok. Csak azért tudom mondani biztosan, mert más környéki lányok ennyire nem elutasítóak fura mód. Az sem könnyíti meg az ismerkedést, hogy a legtöbb rendes, normális és egyben vonzó lány már foglalt is többnyire.

2012. aug. 21. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert mindegyiket zaklatod! :)
2012. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ők írtak először, én csak folytattam az ismerkedést. De ha élő talit beszélek meg, mert én élőben szeretek ismerkedn igazából, akkor valamiért egyből hárítanak és lelépnek. Nem értem, most mindenki kockulva akarja élni az életét vagy mi van? o.O
2012. aug. 21. 13:58
 3/8 ASOT ***** válasza:

háát igen....


1. vagy nem tetszel nekik. (eddig egyiknek sem)

2. lehet elsőre bejön a külsőd aztán lehet h a szövegeddel elrontasz mindent

3. csak unatkoznak..és vagy van pasijuk, vagy egyszerűen otthonülősek és ahhoz is lusták h elmenjenek egy találkozóra.

2012. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt, aki megmondta, hogy bejövök neki, csak van pasija. Volt, aki nem látott képet rólam mégis elutasító volt, míg más lányok már taliznának velem, csak ők meg távol élnek persze, pechemre.
2012. aug. 21. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
És azt a metódust már próbáltad, hogy kikapcsolod a számítógépet, és emberek közé mész ismerkedni? Ősi, bevált módszer.
2012. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Élőben épp nincs lehetőségem ismerkedni lányokkal, max ha leszólítgatnék lányokat csak úgy találomra, de azt senki sem szereti. Haverom így nyomja, neki sem jött még be, mindenki foglalt olyankor, érdekes módon. :D
2012. aug. 21. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:

A foglalt az lerázóduma (is)

Én debreceni lány vagyok de simán lerázom az olyanokat akik nem jönnek be vagy a stílusuk nem tetszik,és fogalmazni se tudnak rendesen(nekem pl fontos hogy valakivel lehessen értelmesen beszélgetni)küldhetsz egy képet.kíváncsi lennék...

2012. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Péter0007 válasza:

Ne remeénykedj, sajna a debreceni lányok 98%-e egy nagy ribanc.

Nézz szét, lassan már nem lehet természetes lányt, nőt látni...

Tucat nők vanank, a legtöbb minden hétvégén alkoholba áztatva...

Arról nem is beszélve, hogy Debrecenben a piritott ribancbőr a divat, a bagózás, a ribancrendszám a háton, triceratropssz kéztartással való táskacipelés... vastag smink, és órákon át lehetne sorolni, hová süllyedt le a női erkölcs...

Normális nőt szórakozóhelyen nem fogsz találni, 4 évig rendészkedtem így van alapom, s sejtheted tudnák mesélni a debreceni lányokról...

2012. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!