Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mit jelent az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit jelent az ha egy csaj azt mondja amikor elkérem a telefonszámát, és azt válaszolja, hogy szerintem még nem ismerjük annyira egymást?

Figyelt kérdés
Van esélyem? Egyik ismerősömnek meg van a száma, és irtam neki, de nem válaszolt... facen dumáltunk és azután mondta ezt amit leírtam... És említettem, hogy szeretném közelebbről megismerni és azt mondta hogy oké...
2012. okt. 15. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy jobban meg akar ismerni.
2012. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
még van esélyed. Ha tetszik légy türelemes és tényleg ismerjétek meg egymást jobban
2012. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Attól függ mennyi idős, és hogy milyen lány, ha visszahúzódó akkor még van esélyed, de ha ilyen társasági akkor szerintem alapból megadná a számát ha akarna tőled valamit.
2012. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem másik pasi van a dologban... :(
2012. okt. 16. 10:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is van még esélyed. :) Hisz nem hiába mondta hogy jobban meg akar ismerni. Ha nagyon tetszik, akkor úgyis képes leszel várni rá.

És amúgy másik pasi: Általában nekünk lányoknak van egy pár kiszemeltünk. Lehet hogy a lány részéről te is közéjük tartozol. Nem tudom, hisz nem ismerlek titeket.

De am egyik válaszadónak is igaza van, attól is függ hogy mennyi idős a lány. :)


Remélem tudtam segíteni.

2012. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
15 éves, én 18
2012. nov. 3. 14:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Na hát akkor egy 15 éves lánytól ne is várj mást. :) Részben nem tudja mit csináljon ilyen helyzetben. Én sem tudtam. Lehet te lennél neki az első, ki tudja :) Ne aggódj ha idióta, te csak ismerkedj vele, segíts neki "megtanulni" dolgokat és majd alakul az.

Sok sikert! :)

2012. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kösz!
2012. nov. 3. 14:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Tegnap sikerült találkoznunk, és elcsattant az első csók... Kb. 1 óra hosszát beszélgetünk nálam, de még mindig nem érzem hogy nagyon akarja... Nem nézz a szemembe... Utána hazakísértem, és azt mondta, hogy nem akar megbántani, de gondoljuk át ezt az egészet... Most gondolkozási időt kért, de én már nem bírom ki, hogy ne csókoljam... Nem akarom elveszíteni!!!
2012. dec. 24. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Hagyd 1-2 napig, utána beszélj vele erről. Min gondolkodik, miért rágódik, mit tudnál te tenni ez ügyben, stb.


Nagyon nem kell erőltetni. Fiatal még, te meg épp abban a korban vagy, mikor már sokkal több ismerkedési lehetőséged van, és tapasztaltabb is vagy (legalábbis valamilyen szinten).

2012. dec. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!