Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek el udvarolni? 16/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el udvarolni? 16/F

Figyelt kérdés
Elkezdtem suliba beszélni egy csajjal egy iskolai rendezvényről és nem tudom hogyan kezdjek el neki udvarolni...nem letámadós ha egyből elhívom valahová?milye gyakran menjek oda hozzá,hogy ne tűnjek nyomulósnak?
2012. okt. 15. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
csak menj és beszélgess vele ha szimpinek talál azt úgyis észre veszed és akkor elkezdheted az udvarlást.:) elhívhatod randizni és aztán minden megy magától tovább...;) remélem tudtam segiteni!
2012. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát fiam 16 évesen ezt már igazán tudnod kéne!:D

A legtöbb lány azt szereti, hogy ha a fiú kezdeményez. Menj oda hozzá szünetekben beszélgess vele. Chaten írj rá. Ne nyomulj túlságosan. El is hívhatod valamerre nyugodtan. Ha tetszel neki, akkor úgyis alakulni fognak a dolgok maguktól.

2012. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Úgy ahogy a többiek is mondták, menjél hozzá, beszélgess vele, de ne próbálkozz be ilyen nyomulós szövegekkel, hogy pl:" A Napra nem lehet nézni viszont rád igen..." vagy "Olyan vagy, mint egy angyal..." ezek túúúl nyálasak! Legyél természetes, az csak jót tehet :)
2012. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Solarian ***** válasza:
# 2/3 És mégis honnan az annya kínjából kellene tudnia? Ha senkivel nem tudott eddig erről beszélni, akkor MÉG JÓ, hogy legalább itt ráklérdezett, és nem töketlenkedett tovább. Csak azért, mert ha magam nem nézek utána erre-arra a dolgoknak, akkor, én is hülye maradtam volna.
2012. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legyél határozott és kedves, először beszélgessetek sokat és ha minden jól megy hívd el valahová
2012. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal :) Nálam is az a srác volt a nyerő akivel sokat beszélgettem, s közben még is finoman közeledett, nem pedig azok akik csorgatták a nyálukat, vagy épp szerelmes szövegeket írtak...vagy megmondták a szemembe hogy jó csaj vagyok és szeretnének tőlem valamit. Az ilyentől falra mászok.

Akkor mi is ilyen korúak voltunk. :) én 15 ő 16 :)

20/L

2012. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!