Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tettszem senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tettszem senkinek?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok . Eddig még egy lány sem hívott el engem randizni pedig nyitott lennék a közeledésükre .

Jó nem vagyok egy olyan fiú , nem vagyok könnyűvérű de akkor is kicsit azért flörtölhetnének velem meg ilyenek.

Nem mernek odajönni hozzám , pedig nyugodtan megszólíthatnának elhívhatnának randizni aztán meglátjuk , hogy mi lesz belőle . De nem . Úgyhogy nem tudom mit csináljak . el vagyok keseredve aggastyánként fogom végezni sosem vesz senki férjül .


2012. okt. 12. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem neked kellene odamenni és nem fordítva. Itt kezdődik a probléma. :)
2012. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ugye most viccelsz?
2012. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem viccelek miért viccelnék ?

Tényleg miért nem jönnek oda ?

Én nem megyek mert nem tudom , hogyan kell .

Ez a lányok dolga .

Úgyis bármit csinálunk a lányok választanak .

Akkor válasszák ki , akivel akarnak lenni és menjenek oda hozzá . Időspórolás szempontjából ez a megfelelő megoldás.

2012. okt. 12. 17:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy fiam!!!!Így ne is várd ,h valaha is lesz valakid!Lehet én vagyok túl maradi,de azt gondolom,h nem egy lány dolga ,h felszedjen egy pasit hanem fordítva...
2012. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

úristen de hülye vagy.


a férfiak (!) dolga lenne, hogy kezdeményezzenek.

bár igazad van... te még kisfiú vagy, nem való ez neked.

2012. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
sose lesz senkim ezek szerint?
2012. okt. 12. 17:58
 7/13 anonim ***** válasza:
majd ha felnőttél, lesz
2012. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mikor növök fel ?
2012. okt. 12. 18:01
 9/13 anonim ***** válasza:
17:53 válaszoló vagyok!19L figyelj ,ha ennyire beszari vagy akkor tuti nem lesz senkid(legalábbis értelmes csajod nem!Ritka hülye gondolkodásod van...De ez csak a én véleményem!
2012. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez ugye most kamu kérdés??? "Nem vesz senki férjül"??? WTF?XD Mi lenne ha te mennél oda? A lánynak kötelessége tudni, hogyan kell csinálni, vagy mi? Növessz gerincet, és menj oda egyhez, hidd el nem fog bántani.

Úristen... Ez most ütött...

2012. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!