Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire nem kellenék senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem kellenék senkinek?

Figyelt kérdés

Különös dolog az , hogy ennyi év alatt egy lányt sem érdekeltem .

Egyik sem nézett rám pasiként soha .

Nem tudok ellene tenni .

Úgy látszik ez tényleg MEG VAN ÍRVA .

Örökké egyedül .

Aki azt mondja , hogy de jó neked meg minden annak innen üzenem , hogy könnyen lehet dumálni úgy , hogy nektek nincs ilyen problémátok .

22 vagyok fiú


2012. okt. 6. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
De most mi van veled?Csúnya vagy?vékony?nem mozdulsz ki?Úgy nézel ki mint egy meleg?
2012. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet azért mert ide írod ki siránkozásod, hogy örökké egyedül ahelyet, hogy kimennél szép időbe plázába akárhova csajozni nőket leszólítani ,beszélgetni velük meg majd úgy is jönne valaki...ne itt sírj akkor cselekedj érte...
2012. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hadd fejezzem ki mély együttérzésem. 21 éve egyedül

#1: Én például csúnya is vagyok, vékony is vagyok, ki sem mozdulok. De az utóbbi időben ez már saját döntés volt.

2012. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3.Akkor te tehetsz róla és nem a csajok...
2012. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Küldj egy képet és megmondom hogy az arcoddal van-e gond.Először kikell deríteni szerintem az okát.

18/L

2012. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha tudsz, változtass a külsődön, mert minden lány az alapján dönti el, h összejön-e egy sráccal!
2012. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!