Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti miért nem szeretitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti miért nem szeretitek?

Figyelt kérdés
Azt hogyha egy lány azt mondja cukivagy,aranyos vagy...stb!?
2012. okt. 12. 12:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Mert cuki, aranyos = csúnya. Legalábbis a lányok szótárában.
2012. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Mert az nem 'férfias' vagy mi...Nem esik jól.

Bár engem személy szerint nem zavar,bizonyos esetekben még jó is.

De ha olyan lány mondja aki tetszik nekem,na az rosszul esik,mert akk elég valószínű,h nem a férft látja bennem...

2012. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
8%
Mert nyálas!!! És bántod vele az imidzsét!
2012. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hmmmm.az enyémben nem.
2012. okt. 12. 12:22
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Mert én nem cuki meg aranyos akarok lenni a lány szemében, hanem férfi!
2012. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem se jelenti azt, hogy esélytelen a dolog. Rám is mondták, hogy aranyos vagyok és nem voltam esélytelen.
2012. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
azért mert az "olyan cuki vagy" kijelentést általában a "maradjunk csak barátok" követi
2012. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
mert egy fiú inkább FÉRFI akar lenni nem valami babusgatni való cukisrác... inkább azt mondd neki hogy jól néz ki, vagy hogy nagyon tetszik neked, vagy nemtom, attól is függ miyen srác... pl az én barátom nem ilyen tipikus csőnacis-divatgyerek, hanem tényleg olyan pasi, akiről na azt tudom mondani hogy férfi :D kinézetre is, viselkedésre is. és róla nem nagyon tudom elképzelni hogy azt mondjam milyen kis CUKI.. ő pl örül neki ha azt mondom h férfiasnak találom.
2012. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz férfi a szemében, ha aranyosnak tart. Nem csak az a férfi aki Rambot játszik, meg "kuss asszony". Sőt jobb, ha aranyosnka tart vagy cukinak:)
2012. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ezt ti tudjátok hogy nekünk szarul esik, mégis ezeket a szavakat használjátok. Sikeresebbek lennétek ha olyan jelzőket használnátok: Vonzó, férfias, szexi stb
2012. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!