Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet a lábáról levenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a lábáról levenni egy lányt?

Figyelt kérdés
Egyszóval csajozás, de hogy?! Arra lennék kíváncsi hogy mi az ami megfog egy lányt egy pacákban? Leginkább lányok írjanak az ő véleményükre vagyok kíváncsi. SOS csajok, segítség!! Nektek csajoknak könnyű dolgotok van..

2012. okt. 12. 11:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Elég nehéz kérdés, mert igazából úgy van(nálam legalábbis), hogy ha tetszik a srác, akkor mindennel levesz a lábamról, ha viszont nem, akkor hiába próbálkozik."

Ennyi a lényeg, legalább ezt őszintén megmondtad.


"Igen, van egy típus, ami nem jellemző, hogy tetszik a lányoknak, DE ők is tudnak maguknak párt találni, könyörgöm."

Nem tudnak, nem tudunk, legfeljebb pénzzel.

2012. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
azért van egy kategória, aki még azzal sem tudna.
2012. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A nem jellemzően tetszik a lányoknak kategóriába én úgy kb. a férfiak négyötödét sorolom. Abban azért van egy pár kapcsolatban élő.(Aki nem a pénze miatt "kapott" lányt.)

(Csak azért írtam, mert szerintem ti nem így gondoltátok és tisztázni akartam.)

2012. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor mást értünk a két dolog alatt: te az átlagos külsejű férfiakat, én a kifejezetten csúnyákat. Előbbieknek ha nehéz is, de van esélyük párt találni, utóbbiaknak nincs.
2012. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Erről nagyon sokat lehetne beszélni. Igaz, vannak lányok akik csak a pénzre hajtanak. Ezeket szerintem kerüld. Viszont nagyobb arányban még mindíg ott vannak azok a lányok, akik a férfiakban a lehetséges párt látják nem pedig a pénztárcát. A lányoknak mint a belső, mint a külső tulajdonságok is fontosak, de mégis a belsőre helyezném a hangsúlyt.. Magabiztos, vezető, domináns, kiszámíthatatlan, és még jópárat fel lehetne sorolni és azokat részletesen is taglalni. De még is ezek a legfontosabb személyiségjegyek. Aztán ott van a külső. Hány olyan férfit láttál már, akik ugyan nem rendelkeznek a legelőnyösebb külsővel, mégis bomba barátnőjük van?! Hát úgy, hogy megvannak bennük ezek a túlajdonságok, amiket fent leírtam. Rosszfiúsak, merészek, önbizalomdúsak, de semmiféleképp nem egoisták (ez fontos) A külsőre visszatérve, akárhogy is nézel ki, törődj magaddal, szeresd a külsődet, és öltözz igényesen a stílusodnak megfelelően, amiröl úgy gondolod, hogy hozzásegít a vonzalomkeltéshez.
2012. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Hány olyan férfit láttál már, akik ugyan nem rendelkeznek a legelőnyösebb külsővel, mégis bomba barátnőjük van?!"

Egyet sem.

2012. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%
Kissé OFF, de úgyis eltértünk már a témától: Ha a férfiak szerint az összes nő csak a pénztárcára hajt, akkor az összes pasi csak a pénztárcára hajtó r*bancokra...
2012. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!