Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy több lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy több lánynál legyen esélyem párkapcsolat céljából? Mit tegyek, hogy ne nézzek ki 25 évesen 40 évesnek?

Figyelt kérdés

Mellékelek képet is hozzá természetesen. 25 éves politológus fiú vagyok, de a lányoknál totálisan esélytelen. Bármit teszek is, bármit mondok is, semmire sem jutok vele. Pedig szerencsére szorult megfelelő mennyiségű tudás a fejembe. De azt veszem észre, hogy a tudásom nem érdekli a lányokat, ha külsőre nem vonzom őket (egyiket sem), akkor bármit is vonultatok fel, teljes mértékű közöny fog fogadni minden esetben. Van rajtam jónáhány kiló felesleg, de nem vagyok kövér. De hiába edzenék többet (idóm sincs túl sok), az öregemberes arcot nem tudom leplezni sehogyan sem. Tehát nem segítene semmit az sem. Mit tanácsoltok, hogy több esélyem legyen?


[link]


2012. okt. 11. 21:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Már volt régebben itt ilyen kérdésem, de sajnos csak olyanok jöttek, hogy aberráltnak tűnsz, perveznek stb, ezért nem ismerkedék veled, ha tolsó pasas lennél, akkor sem. Szeretem a kritikát nagyon is, de azért aberrált nem vagyok, legalábbis még ez az énem nem jött elő. Lehetőleg nem is fog.
2012. okt. 11. 21:06
 2/10 A kérdező kommentje:
utolsó.
2012. okt. 11. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:

ne hordj szandált.

adj jobban legalább az öltözködésre + egy kis edzés szerintem beleférne az idődbe :) nem kell kockahas, stb csak egy kis forma :D

próbálkozz neten, ott hamarabb megismeri az ember a belsődet :)

2012. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Szerintem a szandaloddal lehet a baj....

2012. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esetleg még? De ne azt, hogy csak a szandállal van a gond. Nem divat manapság?
2012. okt. 11. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:

én pl. akkor is normális választ adtam, és volt más is, de mindegy

az a baj, hogy akármennyit magyarázhatunk, te már eldöntötted, hogy csúnya vagy, és ez mindig ki fog "látszani", hogy magaddal nem vagy kibékülve. alányokat ez a negatív hozzáálás taszítja, nem az, hogy kicsit kopaszodsz pl.

másrészt ne vonultass fel semmit, az okos férfiakat szeretik a nők, de nem az okostojásokat, akik az első randin előadást tartanak a gazdasági problémákról, elég, ha intelligensen lehet veled beszélgetni.

(plusz, arra se kíváncsi egy nő, hogy anyukád hogyan főzi a bablevest, szóval ne emlegesd anyukádat)

2012. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Nem szokásom anyukámat felhozni, már nem vele élek. Én mosok, főzök stb. De ez csak mellékes.
2012. okt. 11. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:

amúgy milyen lányoknál próbálkozol?

szerintem az egyszerű lányoknál lehetne esélyed... akik nem adnak annyira magukra, nem feltétlenül csúnyák, csak nem foglalkoznak annyit a külsővel... egyszerű ruhák, egyszerű álmok... vannak ilyenek is.

2012. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fel kell epiteni egy jo taktikat, nem mindegy hogy mesz oda egy lanyhoz, mit mondasz neki.

Ha pedig elterjed vhol egy pletyka rolad, pl. Munkahelyen, hogy ez a "szerencsetlen" mar nalam is probalkozott.. Akkor azon a helyen mar nem sok eselyed lesz.

Probald ki tenyleg a netet, en csunyabb vagyok, de csajozni tudok;) Neked is menni fog...


A keppel kapcsolatban 2 megjegyzes:

Divat a szandal, de ez igy extra bena hatast kelt, bocsi de ez a valosag.


A masik: szerintem eleg gaz, hogy egy olyan kepet toltesz fel ide, ahol tobb csaladtagod szerepel, legalabb oket kitakartad volna vagy vmi 1 perces technika....


Tessek.csajozni, chatelni. Abbol is sokat lehet tanulni, ha ott is.leraznak, akkor a.stiluson kell valtoztatni, nem a kulson.

2012. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem a családom, munkatársak. Ez egy onkepzokor.
2012. okt. 12. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!