Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elakarok hívni egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarok hívni egy lányt randizni, mit csináljak ha nem lesz a válasz?

Figyelt kérdés
ez lenne az első, tehát még tapasztalatlan vagyok ebben a témában...és hát asszem nem ártana felkészülni, hogy utána én mit mondjak és mivel napi szinten beszélek vele ezután hogy viselkedjek vele haragosan, vagy könyörgően, vagy máshogy, ha van akkor a saját példáitokat is írjátok le légyszi...18/F

2012. okt. 6. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj.Csak akkor hívd el,ha látod a jelét hogy tetszel neki.

Hívd el.Ha nemleges lesz a válasz akkor ez van.

Nem kell rögtön ellenséget csinálni.Legyél ugyan olyan kedves vele.

Ne könyörögj,ne legyél haragos.

2012. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nemet mond akkor legyél független, látszódjon rajtad, hogy túléled így is, emberből vagy, és visszautasítások érik az embereket, de ettől még ez nem a világ vége. Éld tovább az életed, és csajozz tovább, másokkal. :)
2012. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
valszeg benne is megmozdult valami irántam, csak azt nem tudom, hogy van-e más a képben...ha van és megmondja na akkor mit csináljak...igazából ettől tartok
2012. okt. 6. 14:23
 4/10 A kérdező kommentje:
(az előbbi egy kérdés akart lenni)
2012. okt. 6. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyu. Ha nemet mond, akkor fogadd el, ne bunkózz vele. Nem tetszhet mindenki mindenkinek. Lesz majd más. Csak tarts egy három lépés távolságot és pont.
2012. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2012. okt. 6. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemet mond? Szard le, nem ér ennyit egy csaj 18 évesen ;)
2012. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tetszik a lány? találkoztál már vele ?

Ezt egész egyszerűen megoldhatod szerintem :)

Hívd el sétálni beszélgetni vagy moziba, mivel napi szinten beszéltek ezért nem hiszem hogy nemet mond, ha utálna, akkor nem beszélne veled napi szinten..

Ja és add önmagad!!:)

Sok sikert!

17l

2012. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oh köszi
2012. okt. 6. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Én például kétszer biztos nem nyüstetnék senkit sem. Egyszer hívod, ha fing a fejedre, akkor nincs miről beszélni. Sosem értettem azokat a fickókat, akik ezt nem tudják felfogni, és továbbra is kullancsként ragadnak a macákra. Én nem ilyen vagyok. Ha meg kéreti magát fajta, és akar, akkor meg úgy járt, majd talál másik balekot magának.

A könyörgés elég alsóbbrendú, elég nyomorékocska dolog, egy életen át a lábtörlője leszel ,ha behódolsz neki.

Ha nem akarja, akko kész, nincs miről beszélni, ha egyébként jóban vagy vele, meg napi szinten találkozol vele, akkor annyit mondja neki sztem, hogy oké, akkor hello.. és kész odébb mész. Nem kell túlbonyolítani. Utána meg úgy mint eddig. Bár én ha már elhívnék valaki,t az azt jelentené, hogy örülten bele vagyok zúgva, és ha nem jönne össze, akkor látni sem akarnám többé a közelemben, mert ha nem látom, akkor gyors, egyszerű a kiábrándulás belőle. Ha meg ott eszi a fene a környezetemben, akkor csak öl a vágy belül, és az állati rossz tud lenni. AZ így, úgy elszalasztott vagy kosárt adott nőket jobb utána nagyívben kerülni.

Ha idegen nő lenne, akkor nyakald meg egy péklapáttal.

2012. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!