Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány nem tud eljönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nem tud eljönni randizni veled, akkor ezt hányszor néznéd el neki?

Figyelt kérdés
Ma lett volna a randi, de a lány nem tudott eljönni. Eléggé szarul esett. :-(
2012. szept. 29. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
egymás után max 2.Az attól függ mi az oka.
2012. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy sem ment el hogy te vagy Zohan?


Egyszer, utána már kapálozzon ő, ha akar. Ha nem kapálozik a dolog után akkor megkaptad a választ.

2012. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig ne szórakozzon Zohannal, mert fatal lesz!
2012. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha időben szól előtte, és értelmes indokot talál ki akkor elnézem neki 1-2x. Ha várok rá, és nem szól akkor kalap kabát.
2012. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nem jön el, akkor lehet h tényleg nem tud vmiért. Ha kétszer, akkor már biztosan kamuzik.
2012. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nem ment el?


Nem azért, de nagyon náthás időszak van, én is most gyógyultam meg, pedig én már immunis vagyok minden vacakra.


Szóval akár beteg is lehetett.

2012. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos az én barátnő "jelöltem"-el egy ismerkedős oldalon ismerkedtünk össze. Nyílván tetszek neki, különben nem jelölt volna kedvencnek az ismerkedős oldalon.

Nos ő versenysportol. Sokszor van versenye külföldön. És akárhányszor javasoltam neki, hogy találkozzunk, sajnos nem ért rá. Délután suli után edzése van, hétvégén meg versenye.

De én türelmesen várok.

2012. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!