Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne ismerkedni/rand...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ismerkedni/randizni?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban élek, ahol nem nagyon találok magamnak párt, az itteni csajok közül egy sem érdekel igazán.

Elég gáznak érzem az interneten való ismerkedést, úgy gondoltam eddig hogy csak a 30+ egyedül maradt nők meg a pedofil s**fejek módszere, de lehet hogy mégis megpróbálnám. Milyen módszerek állnak rendelkezésemre?:D

Előre is köszönöm

18/F


2012. okt. 1. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
szextali.hu
2012. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet, hogy màr késői a válaszom, de lehet akár itt is, vagy most már rengeteg társkereső oldal is van. Bár én nem vagyok oda azért, ha valaki interneten szeretne ismerkedni( több dolog miatt is)

Na de azért remélem, így megkésve segíthettem. :)

,

2014. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!