Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már Nektek abból valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már Nektek abból valami eredményetek, ha az utcán leszólítottatok egy lányt?

Figyelt kérdés

Nem bunkó stílusban értem a leszólítást, és az eredmény alatt nem is a szexre célzok.

Például, hogy buszon, villamoson stb megláttatok egy csinos lányt/Nőt, mit mondtatok Neki? Tartottátok utána kapcsolatot?



2012. okt. 10. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem már egy jó szexuális fantáziám volt utána. Kár, hogy azóta se láttam a lányt.
2012. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyik haveromnak egyszer bejött, de még évekkel ezelőtt.


Én nem szeretem, mindenki rohan a dolgára, valahogy nem tűnik "jó ötletnek". Persze ettől még akármikor bejöhet.

2012. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm úgy ismerkedett meg a férjével hogy egy távolsági buszon utaztak (Bp-ről Székesfehérvárra), az út végén a srác a kezébe nyomott egy levelet. Már nem tudom mit irt neki, de gondolom olyasmit hogy tetszik meg azt hogy ki ö mi ő neve, ilyesmi. A barátnőmnek akkor volt pasija de már csak szenvedtek, aztán pár hónapra rá szakítottak. Barátnőmnek utána eszébe jutott ez a srác de a levél már nem volt meg csak a srác nevét tudta meg hogy hol érettségizett. nyomozásba kezdett hogy honnan tudná meg az elérhetőségét. A suliba volt ismeretsége és nagy nehezen megszerezte az email címét. 7éve vannak együtt és most nyáron volt az esküvőjük.
2012. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a másik oldal vagyok :D

igen, összehaverkodtam egy tatával egyszer a vonaton

elmesélt egy csomó népi gyógymódot, ő meg megtudta milyen egyéni ételreceptjeim vannak :D

2012. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam próbálkoztak már utcán. Sétálás közben. Hát, nem tagadom, volt mikor bejött az illető és ismertem is őt valamennyire látásból, akkor megbeszéltünk talit. Pár hét után járni kezdtünk, aztán ez 1 hónapig tartott. Bár én voltam az, aki nem akarta eléggé. Kicsit megbántam, de ez már rég volt. Mondjuk ilyen látásból ismerős dolgok voltak (kisvárosban lakom, ráadásul belvárosban). Mentem valahova és akkor odajöttek hozzám, elkísértek arra a helyre, azalatt meg eldöntöttem, hogy szimpi-e a srác vagy sem.

Egy másik fiúval is így jöttem össze (ezek a 16-17 éves szárnypróbálgatásaim voltak :D), na ő akkor költözött csak a környékre. Bár ne ismertem volna! Kiderült, hogy minden csajszinál így nyomul. Akkor még a myvip volt a "menő", na ott meg aztán volt vagy 50fős háreme.

Azóta nem igazán mennék bele hasonló szituációba... De nincs kizárva, hogy valakinek összejön így.

2012. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az utcai leszólítás tipikusan a helyimenőcsávók módszere, és hacsak nem egy fekete Bömös ablakából szólítgatod le őket, 100% hatástalan...
2012. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!