Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 éves körüli kismamik,...

36 éves körüli kismamik, milyen lett a tarkóredő értéketek és kombinált teszt eredményetek?

Figyelt kérdés

Én most várom a kombinált teszt eredményét és eléggé izgulok...

Tarkóredő 1,3 mm.


2012. máj. 28. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kombináltat nem csináltattam de a tarkóredő 1,2 lett 12+2 naposan.
2012. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tarkóredő 1,5 lett, a kombinált pedig 1:3500, 35voltam, és a 36.szülinapom előtt 2hónappal született meg a kisfiam- makkegészségesen. Már 3.5hónapos.

Majd írd meg az eredményedet! De ne izgulj, biztos jó lesz!

(Ő harmadik babám, az első kettővel 31 és 33 évesen 1:7800 és 1:10000-hez volt az arány, tarkóredő pedig 1.6 és 1.1mm)

2012. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 36 évesen szültem 4 éve :) Tarkóredő 1,3 volt nekünk is. De kombinált tetszten nem voltam, mert az én dokim ragaszkodott az amniocentézishez akkor... Minden rendben volt.
2012. máj. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Down-kór: 1:5100

Edwards-kór 1:50000


Én szerintem nem vállalom a hasbaszúrást ezekkel az értékekkel.

Szerintetek?

2012. máj. 31. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ezek az eredményeid, a 12heti UH tökéletes volt, jó lesz az AFP, és a 18heti UH is, akkor én sem vállalnám!!

Nekem is minden jó volt, ennek ellenére a 35évem miatt küldeni akartak, de nem vállaltam. Egészséges gyerekem született. Persze a te döntésed! Én még a saját megnyugtatásomra a 19.héten a Dr. Hajdú Krisztinához is elmentem egy plusz UH-ra és mikor ő is azt mondta, hogy minden tökéletes, akkor tovább nem is foglalkoztam a témával. :)

(2-válaszoló 3gyerekes)

2012. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is terveztem elmenni Hajdú Krisztinához, sok jót olvastam itt róla.

17 hetesen megyek a dokimhoz, utána majd kérek oda is időpontot.


Boldog babavárást mindenkinek!!

2012. jún. 1. 16:12
 7/7 anonim válasza:
Nekem 1:500hoz volt a Down eredményem , de ha szúrattam volna a hasam, akkor kicsit nagyobb esélye lett volna, hogy meghal a baba. Így elmentem egy másik helyre és csináltattam ott is egy tesztet. Annak nagyon jó lett az eredménye, így nyugtatgattak. Végül egy egészséges kislányom született, életrevaló gyönyörű. Én végig paráztam a terhességem, és megfogadtam, hogy azért ezt mindenkinek elmondom, hogy ne parázzon, hanem menjen el máshová és csináltasson mégegy tesztet, ha az is szar, akkor szúrassa magát.
2012. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!