Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Idén év elején jött a gimibe egy új csaj és nekem nagyon megtetszett.

Sok órán ülök vele egy asztalnál együtt járunk ebédelni és sokat beszélgetünk de ötletem sincs róla hogyan, milyen helyzetben próbáljam elmondani neki hogy tetszik nekem.

A kérdés: Elhivjam-e valahova, ha igen akkor hova, ha nem akkor hol próbálkozzak a dologgal.

Válaszokat előre is köszi



2012. okt. 10. 05:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el valahová,valamennyire már biztos ismered szóval tudod mit szeret! A viselkedésedből érezni fogja hogy tetszik neked,de el is mondhatod neki az mindig jólesik egy nőnek!!
2012. okt. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el pizzázni vagy sétálni egyet, vagy kísérd haza, és közben tereld errefele a témát.
2012. okt. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és azt meg tudjátok mondani hogy hogyan mondjam meg?

Legyek lényegretörő vagy célozgassak vagy hogyan?

2012. okt. 10. 15:23
 4/6 anonim válasza:

Szia! Azt hiszem én ebbe segíthetek! Kérdezd meg mit csinál a hétvégén, ha éppen semmit, akkor kérdezd meg van e kedve elmenni veled moziba! Ha igent mond (akkor lehet hogy te is tetszel neki) ha nemet akkor kérdezd meg hova lenne kedve elmenni? ha azt mondja hogy most nagyon nem akar semerre, akkor ne erőltessed mert az azt jelenti nem akar semmi komolyat tőled!! (Egy nő levágja, ha csak nem hülye hogy egy ilyen utalás azt jelenti akarsz tőle valamit) Mikor már ott vagytok a program helyszínén és már nagyon elvagytok (jól szórakoztok és van egy beszélgetésre alkalmas időpont, akkor ne halogasd) Kezdj bele! Mond neki hogy mennyire jól érzed magad vele és hogy reméled ő is veled. ha Helyesel lelkesen akkor folytasd. Kezd el dicsérni, de ne annyira hogy zavarba jöjjön! És kezd kilyukadni arra hogy neked tetszik! mond neki hogy " az az igazság, hogy tetszel nekem, megkedveltelek!"


A többi majd jön magától.....lehet hogy rád ugrik...vagy behúz a közeli háztömbök mögé és megcsókol....:D ajánlanám figyelmedbe a rágót előtte..:D:D Persze ez csak vicc, de lehet hogy kölcsönös a vonzalom felőle is..:) és akkor könnyen meglehet.:D

2012. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm hogy ilyen hosszan kifejtetted!

remélem összejön a dolog.. :)

2012. okt. 11. 06:34
 6/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az élődtem szólóval de az én véleményem abban változik, hogy szerintem nem moziba hanem mondjuk a partra sétálni vagy ilyesmi ahol meg tudja ismerni az egyéniségedet. Hogy milyen csajokat bírsz és hogyha a csaj nem jön be akkor nem lesz második.
2012. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!