Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan erdemes ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erdemes ismerkedni leendö szeretövel? 29F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az ilyen kerdesek mindig lehetöseget adnak az erkölcs bajnokainak, de leginkabb valaszok, nem pedig itelkezesek erdekelnek. A koromat is azert irtam, hogy az "adj neki ikszelgetös cetlit a nagyszünetben", de az "iratkozz fel a kosarfonas örömei meglett koruaknak" valaszokat is kerüljem.

Minden ertelmes, a kerdesre vonatkozo valaszt pozitivan ertekelek. Függetlenül attol, hogy egyetertek e vele.



2012. okt. 9. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy hol érdemes, azt nem tudom, saját tapasztalatot tudok írni. Az egyik szeretőmet a munkahelyemen ismertem meg, a főnököm volt. A másikat szórakozó helyen, első alkalommal tisztáztuk, hogy egyikünk sem akar kapcsolatot, a harmadikat pedig a szomszédos közértben. Ő a tulaj, és szinte minden nap találkoztuk, aztán végül össze jöttünk. Természetesen nem egyszerre volt a három pasi :D

30N

2012. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat: Én a haveri társaságban találtam egy srácot aki úgyszintén egyedül volt, és meg tudtuk beszélni, h a kapcsolat közöttünk csak sexről szól, nem kell semmi bonyodalom, heti 2x3x találkoztunk és ennyi. És ez így ment közel egy éven keresztül, amíg nem lett egy normális komoly kapcsolatom.
2012. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amiket most leírnak itt , azok személyre szabottan egyedi és megismételhetetlen esetek. Nincs még egy pontosan ugyanolyan helyzet, ugyanolyan beállítottságú ember, sőt kettő.

Ezért hidd el, hogy az ismerkedést csak a helyzet felismerésével egyedül te tudod megtenni.

Nem lehet lemásolni semmilyen helyzete.

29 évesen ezt már meg kell értened, és nem lehet arra hivatkozni, amit itt sokan megtesznek, hogy visszahúzódó félénk, otthonülő, stb. vagyok. Ha ilyen vag, akkor csak a lehetőségek tárházát szűkíted le annyira hogy borzasztóan nehéz lesz a társ megtalálása. Persze azért nem lehetetlen, de a százas skálán ötre tippelnék.

2012. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a baráti társaságomban volt egy pasi,aki nagyon akart,de mivel mind kettönknek volt párja,ezért tisztáztuk,hogy csak szeretők leszünk!3 hónapig volt köztünk csak szex,de aztán több lett belőle!
2012. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem kell hozzá egy gesztus, pillantás, mozdulat vagy valami ilyesmi. Én így jöttem össze a szeretőmmel, aki a férjem volt munkatársa is. 9 éve tart. 32/N
2012. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 PT-Daniel ***** válasza:

Köszönöm az ertelmes valaszokat!


11:11-kor valaszoloval is egyetertek, habar nem pontosan erre gondoltam. Nekem nem az a problemam, hogy ne tudjak "felszedni" valakit, hanem, hogy hogyan talaljam elfogadhatoan es tapintatosan, hogy mi a helyzet. Es persze a lebukast is jo lenne kerülni.

2012. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A hétvégét,vagy a hétköznapokat szeretnéd?
2012. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

pt-daniel: WTF?


Hetvegen lenne nekem a legalkalmasabb. Ez miert szempont?

2012. okt. 9. 17:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi vagyok, csak épp a másik oldalról. A pasi már megvan hozzá, csak azt nem tudom, hogy én hogy tudassam vele, hogy jó.. :D

Egy tanács, rendes "jeleket" küldjél majd a lánynak,és kezdeményezz, hogy biztosan rájöjjön, hogy mit akarsz. Mondom én, aki még azt se tudja mit csináljon. :D

Biztos hasznodra voltam....

24/l

2012. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem meghívott ebédelni, lelkiztünk, és megfogta a kezemet közben. Áramütés :-D Aztán simogatta, és azt mondta, úgy szeretne engem megvigasztalni, mit szólnék hozzá....többit tegyétek hozzá.
2012. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!