Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol érdemes ismerkedni olyan 12-14 éves debreceni lánnyal, aki szeretne már pasit magának és magányos, miről ismerhető fel az ilyen lány?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A normális 12-14 éves lány még nem szeretne magának pasit!

Azzal a lánnyal lehet valami gond, aki már 12 évesen magányosnak érzi magát!

2012. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Mit akarsz egy 12 éves gyerektől? Lehet, hogy még csak nem is menstruál, mit pasizzon? Melle sincs és azt a zenét hallgatja, amit anyukája és egyetlen beszédtémája a másnapi matekdolgozat.

A 14 évesek viszont már szopnak rendesen.

2012. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 walk w1th mee ***** válasza:
Lúzer...
2012. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Vagy pedofil vagy, vagy gyerek. Remélem inkább az utóbbi.

Az a 12-14 éves lány aki a szégyenlős kis kézfogós szerelemnél többet akar az el van cseszve. Mind éelkileg mind nevelésileg.

Menj inkább legózni!

2012. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Emberek, legyünk reálisak. Sok lány 13 éves kora körül már elveszíti a szüzességét, és ez semmi rosszat nem jelent, hisz őket is hajtják a hormonok. Más kérdés, hogy ez büntetendő! Én sem ilyen lányokra izgulok, hanem a felnőtt nőkre. Ha a kérdező 13 éves fiú, akkor ez egy egészséges kérdés részéről.
2012. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem is hajtottak a hormonok 13 évesen, de megoldottam magam, attól még nem kell szexelni...

Jó nagy hülyeséget mondtál, utolsó.

2012. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha megfigyeltétek, itt senki nem akar szexelni, csak az ilyen perverz dögöknek, mint ti rögtön ez jut eszébe. Én egyébként 13/l vagyok és debreceni, mellesleg szerintem az nem természetellenes, ha valaki kamaszként barátnőt akar (bár én nem akarok járni senkivel). Szerintem járj mindenféle összejövetelekre, vagy akár Fórumba, és kedvesen szólíts meg egyedül sétáló, szimpi lányokat!
2012. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Jó nagy hülyeséget mondtál, utolsó."


Igazi magyar mentalitás....sehol egy érv, de le kell ugatni azt, akinek a véleménye nem ugyanolyan, mint a tiéd.

2012. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!