Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten hol lehet jól ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hol lehet jól ismerkedni?

Figyelt kérdés
Love.hu, Randivonal, Badoo...stb...nem jött be mert ált ugyanazok a lányok vannak, kevesen aktívak (főleg baranyaiak) és nem akarnak komolyabbat ...élőbe kevésbé van lehetőségem, mert haverjaim kapcsolatban vannak, és így nem igazán tudok menni szórakozóhelyekre+az ottani lányok ált nem is az eseteim, mert nem vagyok az a "hétvégénbeb*szoktuctucra" típus...alapból kedves vagyok, nyugis...stb...és ilyet keresek amire neten látok nagyobb esélyt...szerintetek hol érdemes? 19/f
2012. okt. 8. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
élőben nem jobb?amúgy meg nem kell mindig szórakozás közben ismerkedni
2012. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
élőbe nem igazán van lehetőség, bár ha van esély próbálom, de szárnysegéd nélkül nem jön össze :) könnyebb volt mikor a barátaim is szinglik voltak...
2012. okt. 8. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek kell szárnysegéd?a mesterlövész egyedül vadászik.
2012. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem úgy nem megy jól :) főleg mert ritka hogy a lányok 1edül vannak...volt hogy odamentem 1 lányhoz, és simán elbeszélgettem velük...de 2v1-be a nevüket megtudtam, és jól elbeszélgettünk...de nem sikerült továbbjutni...
2012. okt. 8. 23:10
 5/9 A kérdező kommentje:
*2 lányhoz
2012. okt. 8. 23:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú, megértelek, mert én si ezzel a problémával szenvedek. A másik meg, hogy a mai lányoknak valahogy semmi sem jó, ha utcán szólítod le az a bajuk, ha neten írsz rájuk az is tolakodásnak veszik, de van egy olyan sejtésem, ha hiperszuper pasi lennék, akkor elnéznék a dolgot. Ennyit arról, hogy a lányoknak nem a külső a lényeg. :D Meg az is durva, hogy a négereknek hamarabb lesz itt nője, mint egy átlagos fiúnak.
2012. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hotdog.hu
2012. okt. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
23:59 amúgy ez egy hatalmas humbug, hogy a lányoknak nem számít a külső, de ezen nem kell elcsodálkozni ám. Egyrészt első benyomás 3 évig él, másrészt az embereknek először a külsejét "ismerhetjük" meg, az pedig nagyon sokat elárul a személyiségéről. És ebbe nem csak az tartozik bele, hogy mennyire helyes az illető, meg hogy milyen márkásak a ruhái - inkább a testbeszéde, az arcmimikája, a járása, tehát az egész összkép alapján vonják le azt a következtetést, ami szerintetek "külső alapján ítélkezés"
2012. okt. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az hogy a külső nem számít mindig baromság volt...engem pl jobban érdekel a lány személyisége, de nyilván csak akkor szólítom le/írok rá ha tetszik...és ha nagyon nem tetszik nem is akarom/fogom jobban megismerni...mondhatjátok rám hogy bunkó vagyok, de ez igaz szerintem mindenkire...
2012. okt. 10. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!