Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Legyünk csak barátok / Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Legyünk csak barátok / Csak barátként tekintek rád" szöveg. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tisztában vagyok vele, hogy sok ilyen kérdés van fent az oldalon.. De, kíváncsi lennék a véleményetekre.

Nos, például az én problémám: Van egy lány a suliban, tetszik nekem, eddig úgy tűnt, mintha bejönnék neki (nem részletezem) , de a minap annyit kaptam tőle, üzenetben, hogy ő csak "barátként tekint rám".. Bajban vagyok, mert nem tudom, hogy csak azért írja ezt, mert meg akar vigasztalni, vagy tényleg felajánlja a barátságát..?


Lányok, utasítottatok már el hasonló módon fiút?

Fiúk, keveredtetek már ehhez hasonló szituációba?

Sok embertől hallottam, hogy a lányok csak vígasz képpen mondanak/írnak ilyeneket..

Kíváncsi lennék a véleményetekre


Köszönöm a válaszokat előre is!

Üdv.

Egy tanácstalan fiú


2012. okt. 8. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

"Amikor egy csaj azt mondja, hogy legyünk barátok, akkor rábasztál barátom!" :D


Hát igen, ez elég kényes téma, mert a csajoknál kétféle hímnemű lény van, az egyik aki a "pasi" (potenciális szerelmes), a másik meg csak a jófej barát, haver... Ha ez utóbbiba raknak bele, akkor nincs mit tenni, de ugyanakkor ez sztem eléggé sematikus dolog és ennél bonyolultabb a képlet!


Nekem gimiben volt egy csaj, akivel eljártam ide-oda, sőt, még ő hívott el mindig, mert engem annyira nem érdekelt. Mindig mondta, hogy barátként tekint rám, később pasijai is voltak és velem beszélte meg az ilyesmi ügyeit... De egyszer lesmárolt. Aztán évekkel később, amikor érettebb fejjel visszagondoltam erre, akkor jöttem rá, hogy ő tényleg akart tőlem valamit (mert vannak erre utaló jegyek a csajoknál, csak ezt gimis éretlen hülye fejjel nem fogtam fel, de mondom, nem is érdekelt), de mivel passzív voltam, ezért mindig csak azt mondta, hogy barátként tekint rám, mert nem mondhatott mást :D


Aztán később egyetemen stb. történt olyan, hogy kezdett volna kialakulni valami egy lánnyal, de én túlságosan siettettem, és erre azt mondta, hogy "mi barátok vagyunk".. Azaz néha nem kell sietni, lehet, veled is ez volt a baj, kedves Kérdező :D Ugyanis minden szerelem a nő szemszögéből barátsággal kezdődik!


Aztán van olyan eset, hogy tényleg nem érdekled a csajt, mint pasi, hanem csak mint barát. Ilyenkor viszont tényleg mutat olyan jeleket a csaj, mintha érdekelnéd, mert mosolyog rád, bizalmaskodik és ilyesmi, és ebből azt lehet leszűrni, mintha nyomulna. Aztán te félreérted, és elkezdesz nyomulni rá, és ezután jön a hidegzuhany, hogy "legyünk inkább barátok" :D Én utáltam az ilyet :D

2012. okt. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 zimmi válasza:
A legmélyebb érzésű legextrémebb rózsaszín ködös szerelem oda - vissza így kezdődött.Legyünk csak barátok,mivel barátja volt. Viszont mindenki hibázik,és pont meg tudtam vigasztalni,hogy olyan vagyok mint amilyet szeretne. A legszebb 8,5 évet neki köszönhetem,persze más miatt ment a dolog zátonyra,ugyanis családanyának nem volt alkalmas,viszont az összes szexuális kalandot kiélhettük egymással,csak kitartónak kellett lenni. 10 hónap befektetés,bombázás.
2013. aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Speciel én abban a nagyszerű helyzetben vagyok, hogy ezt olyan szépen megfordítottam hogy a csaj esett pofára. :)


Hogy miért! Mert elegem van az olyan szánalmas feminista nőkből, akik érzelmileg kizsákmányolják a férfiakat és pofátlanul a képükbe hazudnak.


Úgy értem el:


Ugye jött a szokásos legyünk csak barátok szöveg.

Erre én vittem neki virágot szerelmet vallottam neki, totál elvolt érzékenyülve, és láttam a szemein hogy most aztán hú ha de szerelmetes, persze közbe forraltam ellene a lejáratást is. Telt 1-2 nap, aztán felhívtam és telefonon mondtam el neki hogy bocsi már nem vagyok beléd szerelmes, legyünk csak barátok. :)


Nyugodtan lelehet szűrni a tanulságot, megérte nekem legalább is igen.

Természetesen a csaj keresett utána, hogy ő nem úgy gondolta és sajnálja.


Azóta max ismerős viszony, de nem barátság és még véletlenül se szerelem!


Hajrá ejtsétek ti is pofára nőket, mert megérdemlik főleg aki más érzéseivel játszik!


Nőknek üzenem, ha így viselkedtek velünk meg taktikázgatok, akkor majd ne csodálkozzatok azon hogy titeket is csak egy macsó kölök kihasznál aztán majd lapátra tesz.

2016. jan. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!