Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Legyünk csak barátok / Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Legyünk csak barátok / Csak barátként tekintek rád" szöveg. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tisztában vagyok vele, hogy sok ilyen kérdés van fent az oldalon.. De, kíváncsi lennék a véleményetekre.

Nos, például az én problémám: Van egy lány a suliban, tetszik nekem, eddig úgy tűnt, mintha bejönnék neki (nem részletezem) , de a minap annyit kaptam tőle, üzenetben, hogy ő csak "barátként tekint rám".. Bajban vagyok, mert nem tudom, hogy csak azért írja ezt, mert meg akar vigasztalni, vagy tényleg felajánlja a barátságát..?


Lányok, utasítottatok már el hasonló módon fiút?

Fiúk, keveredtetek már ehhez hasonló szituációba?

Sok embertől hallottam, hogy a lányok csak vígasz képpen mondanak/írnak ilyeneket..

Kíváncsi lennék a véleményetekre


Köszönöm a válaszokat előre is!

Üdv.

Egy tanácstalan fiú


2012. okt. 8. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keveredtem. Ha volt is addig barátság, mind megromlott. De ha nem volt, akkor nem is alakult ki. Kamu lepattintó szöveg.
2012. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1-nél a pont.
2012. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Tapintatos, mert ahelyett hogy azt írná, "szállj le rólam, nem jössz be nekem", inkább ezt írja legyünk barátok. És nem lesz a barátod sem, ezt nem kell erőltetni.

Én már utasítottam el így pasit, mert nekem is jobb volt így, mintha leírtam volna hogy tényleg mit gondolok.

2012. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Yorxun Yorxun ***** válasza:
27%
Ebből akár jó is lehet, például igazi barátság.
2012. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez attol is fugg szerintem, hogy elotte baratok voltatok-e. En voltam ilyen szituacioba, egy sraccal nagyon joba lettem, megkedveltem de csak mint barat, majd o bevallotta, hogy tetszem neki es tobbet akar. En megmondtam neki, hogy maradjunk baratok tenyleg azt akartam, hogy megmaradjon a barati viszon de sajnos azota megromlott a kapcsolatunk.:/
2012. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nyilván keresni fogod a kiscsaj barátságát, hogy aztán minden nap gyötörd magad miatta... logikus döntés...

nem akart a lelkedbe gázolni azzal, hogy elhajt, ehelyett ezt a diszkrét, de mindenki számára ismerős szöveget adta be.

Felejtsd el, keress mást... Kár fecsérelni rá az időt...


(arról nem is beszélve, hogy őszinték valszeg úgysem lennétek egymással ebben a "barátságban", ha meg netán mégis őszintén tudnátok egymással beszélgetni, akkor majd biztos marha jó érzés lesz hallgatni, ahogyan éppen beszámol a következő pasijáról, és még netán tőled is kér tanácsot... futottam már bele ilyenbe :D:DD )

2012. okt. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Előzőnél a pont. Lepattintó szöveg. Idővel lehettek barátok (tényleg CSAK barátok), de az nem most lesz. Ne tedd taccsra magad egy csaj miatt, hanyagold egy ideig, és keress magadnak mást. Tapasztalat.

26/F

2012. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! (:
2012. okt. 10. 16:04
 9/13 anonim válasza:
23%
Igen utasítottam már el így fiút,mert még nem álltam készen egy kapcsolatra. Azóta is jó barátok vagyunk és örülök, hogy megmaradtunk barátoknak. 23L
2012. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Általában így utasítom el, akitől nem akarok többet, legyünk barátok. A férfiak ilyenkor el szoktak tűnni. Egy ment bele abba, hogy legyünk barátok, azok lettünk, vele később kapcsolatom lett. :)
2012. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!