Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennél hova tovább lejjebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél hova tovább lejjebb, próbálkozzak fiúknál?

Figyelt kérdés

Csúnya fiú vagyok és emiatt egy lánynak sem kellek, mindegyik elutasít, már nagyon fáj, hogy senki sem szeret, míg a sok rossz fiúnak szebbnél szebb női vannak, én már jó ideje csak csúnya, nem vonzó lányoknál próbálkoztam, de ők is elutasítottak. Én most már tényleg nagyon el vagyok keseredve és még azt hazudják sokan, főleg a lányok, hogy nem a külső a lényeg. A F@szt nem aza lényeg!

Már öngyilkosságon is gondolkozom. :(



2012. okt. 6. 21:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én sosem hazudtam, hogy nem számít a külső. De én erős jellem vagyok.


Aki kevésbé az- és hasonló helyzetben a férfiak se lennének erősebbek- az hazudik.


Miért teszi? Talán mert több évszázadon keresztül csak az "számíthatott" egy nőnek, milyen bensőleg a férje, a külsőre magasról fütyülnie kellett, mivel ezt várta a társadalom.


Súlyosan elítélték volna azt, aki kimondja: igen, a helyes pofija, meg a formás, kerek feneke miatt szereti a szomszéd fiút. (Manapság is mi van? Ha egy nő kimondja, hogy számít neki a külső, azonnal "fújjognak" rá!)- hát inkább füllent erről, mást mond.


De most már kíváncsi vagyok, ha küldesz egy fotót, adhatok tanácsokat, mit lehetne kihozni a külsődből.

2012. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!