Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennél hova tovább lejjebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél hova tovább lejjebb, próbálkozzak fiúknál?

Figyelt kérdés

Csúnya fiú vagyok és emiatt egy lánynak sem kellek, mindegyik elutasít, már nagyon fáj, hogy senki sem szeret, míg a sok rossz fiúnak szebbnél szebb női vannak, én már jó ideje csak csúnya, nem vonzó lányoknál próbálkoztam, de ők is elutasítottak. Én most már tényleg nagyon el vagyok keseredve és még azt hazudják sokan, főleg a lányok, hogy nem a külső a lényeg. A F@szt nem aza lényeg!

Már öngyilkosságon is gondolkozom. :(



2012. okt. 6. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát elkezdődött! Akkor megyek aludni.
2012. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én sosem hazudtam, hogy nem számít a külső. Rosszfiú, vagy jófiú, tökmindegy.

A rosszfiú kihívás egy nőnek, akit betörhet, megszerezhet. A jófiúban meg más a kellemes.


Tehát, én nem hazudok.

Az biztos, hogy fiút előbb kapnál, mint lányt, ha előnytelen a külsőd.


De ennyit hozzáfűznék, hogy tapasztalataim szerint nem mindig a külső számít, vagyis: nem csak az. Ha túl megkeseredett vagy, az is taszítja a nőket.


Ki a fene akar egész nap egy megkeseredett negatív pasit bámulni? Ezen gondolkozz el.


A csajok közül se csípik a nyafogó depressziósokat, akik sírnak, hogy "jaj nem szeret senki!"

2012. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
LOL.hát vagy rosszul csinálsz valamit.sokszor tényleg nem a külső a lényeg.van olyan ismerősöm, aki háát nem a legszebb de már annyi csaja volt életébe... :D lehet nincs önbizalmad, vagy valami... de mitől vagy csúnya? mer lehet azon javítani.
2012. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kellesz a lányoknak, mert önbizalomhiányos nyápic vagy. Lányoknak férfi kell és nem egy bőgőmasina.
2012. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pont a hozzáállásod és az önbizalomhiányod miatt utasítanak el a lányok! Nézd meg a vagány srácokat! Ők sem lehajtott fejjel és teli gatyával, halk szavúan mennek oda a lányokhoz! Kicsit több önbizalom, jó duma és máris több az esélyed. Egyébként a külsődön is tudsz formálni, ha ennyire nem tetszel magadnak.

Szerinted a kevésbé szép lányok nem érzik meg azt, hogy csak azért próbálkozol náluk, mert a jobb csajok nem jöttek össze, és kénytelen lennél beérni velük? De megérzik, ezért utasítanak vissza ők!

Az öngyilkosságot pedig sürgősen felejtsd el!

2012. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"én már jó ideje csak csúnya, nem vonzó lányoknál próbálkoztam, de ők is elutasítottak"


Egyébként persze, hogy el- egyrészt a fenti okok miatt. Másrészt amiatt is, mert valószínűleg érezték, hogy ők csak szükségmegoldás.


A nők nem úgy működnek, mint a pasik: egy pasi néha annak is örül, ha egy csaj "jobb híján" dug vele.

Viszont egy csaj inkább egyedül van, de nem szívesen nézi, ahogy a mellette sétáló fickó jobb nőkre csorgatja a nyálát. (És közben érezteti vele, mármint a lánnyal, hogy "hát, veled vagyok, mert nekem nem jutott jobb")

2012. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyanazt írtuk előtte szólóval. :D


A külsőt ne leplezzétek el- igenis fontos. Sok jó külsejű, helyes arcú fiú ismerősömre szinte "rámásznak" a csajok, akkor IS ha félénk, határozatlan, stb.


Az viszont igenis fontos, hogy ne legyen "negatív"! A negatív személyiség leszívja a másik energiáját, az meg senkinek sem hiányzik!

2012. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*szintén fontos (ezt akartam írni)


Egyébként összességében a legtöbb emberből kihozható annyi, hogy találjon számára megfelelő partnert. :) Kicsit többet ad a külsejére, lehet fogyni, sportolgatni (nem kigyúrtságra célzok!)


Megpróbál laza, kedves, humoros lenni, stb. És NE görcsösen.

2012. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Különben míg ilyesmi miatt öngyilkosságon gondolkozol- addig esélyed sincs.


Kösz, de én pl. eleve nem szívesen jönnék össze ilyesvalakivel. Mi lenne, ha valami miatt szakítanánk? Zsarolna, hogy megöli magát?


(Bennem fel se merülne ilyen, ha nem lenne pasim).


És amellett, hogy így el vagy keseredve: azért oda tudsz "döfni" a kérdésedben a női nemnek, miszerint nekünk a rossz fiúk kellenek.


(Persze, van akinek igen, különböző okokból- néha nekem is kellettek, kihívást jelentettek, amolyan különlegességként, de nem ez a lényeg).


Én már elvből pattintom le azt, aki az ismerkedés elején a nyakamba zúdítja milliónyi vádait a nőkről: hogy a nők ilyenek, amolyanok, (holott rám ezek közül általában egyik sem jellemző- nem vagyok a múltbeli sérelmeire kíváncsi)


Nekem erre nincs időm. Menjen haza, és sajnálja magát tovább. :)

2012. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 21:54


Ne beszélj félre! Nem zúditok én senki nyakában ilyen marhaságokat. Csak megnézik a lányok a képemet online vagy személyesen és egyből elküldenek a fenébe. Mégis hol van itt az, hogy a lányok kedvesek, mindenkinek adnak esélyt és nema külsőt nézik. Sehol. Jobb is lesz nélkületek, aljas nők!

2012. okt. 6. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!