Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közeledjek hozzá, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek hozzá, hogyha olyan lány akihez nem lehet?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve ismerek egy lányt. Eleinte jóban voltunk,haverok voltunk talán,aztán ő megváltozott zavarban volt,elkezdett kerülni,meg olyan furán viselkedett,hát aztán belefáradtam,és én is elkezdtem kerülgetni,hát szóval ez egy ördögi kör.és azóta is érzem,h van egy fal köztünk,de ugyanakkor egy ilyen szexuális feszültséget is érzek,mintha mindketten a másikra vágynánk,de nem kaphatjuk meg. ogy oldhatnám föl ezt a feszültséget? Mert ha én így konkrétan odamennék hozzá,és mregpróbálnám kiszedni belőle,h mi az ábra,avagy bevallanám neki az érzéseim,azzal nem tudna mit kezdeni,megint csak elijeszteném,ismerem már annyira,elég érzékeny természetű. valahogy lassan és őszintén kéne megközelíteni,h biztonságban érezze magát,h ne legyen feszültsé,csak nem tudom,h csináljam???

2012. okt. 6. 19:09
 1/8 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Inkább várd meg, amíg kinövi ezt a hozzáállást.
2012. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem ő olyan lány akinek nagyon kevés az önbizalma,lassan és kedvesen kellett volna megközelítenem,de én ilyen nagydumás vagyok,és elég durva lehettem vele,de most újra próbálkozni fogok csak azért is.
2012. okt. 6. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyökér vagy.

Azért kezdett kerülni mert rájött hogy többet akarsz mint barátság és nem tetszel neki.

Ne akarjál te semmit kiszedni belőle.

2012. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj,h még azelőtt kezdett kerülni,mielőtt többet akartam volna...
2012. okt. 9. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert már hamar észrevette azért...
2012. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De akkor még nem volt mit....Nem érted?

Amikor elkezdett kerülné,én még egy másik lányba voltam szerelmes...!

2012. okt. 10. 07:22
 7/8 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy a tetszenél neki nem kerülne. Fogd már fel.
2012. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De először pont ő kezdeményezett felém

meg most is ő jött oda hozzám,miután látta h kerülöm...

csak ilyen furcsaságai vannak,mintha játsszaná az elérhetetlent aztán ha már túl sok volt akkor ő jön oda bocsánatot kérni...

2012. okt. 10. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!