Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na van egy lány ő 9. es én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na van egy lány ő 9. es én 10. es vagyok nem igazán ismerem de nagyon tetszik nem tudom hogy hogy közeledjek felé. Szerintetek mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ott a suliban, hanem pl. suli után "véletlen" ugyanakkor ugyanarra mentek, odamész, beszélgetsz vele (csak úgy átlagosan), aztán mikor elköszönsz, mondod, hogy majd még beszéltek.

Ha letámadod, nem lesz belöle semmi.

2012. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ak már nekem is van egyfajta válasz a kérdésemre:) am szentem se támadd le hogy: jó a segged kő cola
2012. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:

hát ne légy nyuszi,az eleve bukta.határozottan.

tudom h nehéz,de a 'tetszik,mit mondjak neki stb.' ből még nem lett randi,szóval sztem simán mond meg neki h helyes csajszi vagy nincs kedved sétálni egyet suli után?

ennyi,ott megmondja h van e vagy nincs.ha azt mondja nincs se dől össze a világ....

2012. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10. es vagy és nem tudsz közeledni?

Engem már pár hónapos koromban megtanítottak járni.


A Jobb lábadat leteszed,majd a bal lábadat,kicsit a jobb elé teszed,és ismételgeted,elöbb utóbb eléggé közeledtél,hogy megállj,és paff,így közeledtél.

2012. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez nem ilyen könnyű a visszahízódó embereknél nekem is tetszik egy pasi de annyira helyes én meg csak én vok ez van nem mernék oda menni bár hátha neked sikerül sok szerencsét :)

15\L

2012. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!