Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Van a buszon egy lány akinek szerintem tetszhetek mert mindig rám néz, majd amikor odafordulok elfordul majd újra. Hogyan tudnék beszélgetni vele?
2012. márc. 13. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

állj közel hozzá/vagy ülj le mellé a buszon.

érj hozzá véletlen,kérj bocsánatot,kérdezd meg mennyi az idő,blablabla :D az kezdetnek rossz

2012. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Há' nem tom.. Én is sok csajt nézek buszon, meg ők is néznek engem. Akkor én most minden lánynak tetszek, vagy fikás az orrom? Mondjuk néha megértem miért néznek, mikor dőlöngélek össze-vissza félálomban.
2012. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, de nem egyszer történt csak meg. aza azért csak jelent valamit
2012. márc. 13. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem egyszeri alkalomról beszélek, szinte mindig ugyanazokkal járok a buszon, kivéve ha mégsem. Akkor azt hiszem sok lánynak jövök be! :D
2012. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 whatshername ***** válasza:

Te vagy az akit nézek???:D

Na de komolyan,én is szoktam nézni egy srácot a buszon,és én lennék a legboldogabb lány,ha odajönne hozzám :) bármilyen kis hülye ürüggyel:)és onnantól,már el lehet kezdeni beszélgetni,jól mondta az egyik hozzászóló.Ha sokszor rádnéz,igazgatja a haját,néha gyorsan elkapja a fejét,az NEM véletlen! ;)

2012. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, hogy én vagyok-eXDXD. Köszi a válaszod:D
2012. márc. 14. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!