Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, érdemes lenne összejönni vele?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerjük egymást, alapból meg volt köztünk a vonzalom és lelkileg is egyből egymásra hangolódtunk, valahogy az első perctől kezdve magától értetődő volt, hogy jóban legyünk. Az elmúlt hónapban mondhatni minden nap találkoztunk és csináltunk valami programot, folyton csak rá tudok gondolni, ha épp nem vagyunk együtt.

Az utóbbi időben elég sok csók volt köztünk, az is nagyon jó, testileg is vágyom rá nagyon!

És igazából vele érzem magam a legjobban.

DE mégse érzem azt, hogy szerelmes vagyok. Így van értelme?


2012. okt. 6. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jó vele, akkor nincs miért szakítani, nem rögtön jön a szerelem. Kissé hasonló helyzetben vagyok én is, szerelem még nincs, de avval bíztatnak, hogy ha jó vele, akkor fog jönni később. Ha folyton rá gondolsz, az már valahol a szerelem előszele.
2012. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen érdemes lenne vele összejönnöd.sok boldogságot!
2012. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!