Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akit én már 2,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wolfud kérdése:

Van egy lány, akit én már 2,5 éve szeretek és ezt ő már legalább 2 éve tudja, de nem akar velem összejönni mindig más a kifogása. Vajon érdemes-e utána futni?

Figyelt kérdés
Pl.:nem rég elment a suliból az a lány, akit ő a legjobb barátnőjének tartott, de ennek ellenére már 2 hete nem beszéltek és ezért áladóan azt vágja a fejemhez, ha elmennénk a suliból (gimisek vagyunk) akkor már misem tartanánk a kapcsolatot és nem tudom meggyőzni az ellenkezőjéről meg ehhez hasonló gyerekes kifogásokkal jön. Pedig én elég sok mindenre hajlandó lennék érte, most nyáron is megyek szerelni gépeket este nappal pedig áramot szerelek ez legalább 150 ezer/hó és ennek a negyedét félre akarom tenni egy bankszámlára, mert ha neki valami baja lenne, akkor hogy ott lehessek mellette és foghassam a kezét és mondhassam, hogy most pihenjél és meg tudjam neki adni azt, amire csak vágyik, de néha elgondolkodom, vajon érdemes-e? Talán sosem leszünk együtt talán nem is lenne boldog mellettem?
2009. febr. 27. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha 2 éve nem foglalkozik veled, felejtsd el, és hagyd a francba. ne spórolgass neki, nem érdemli meg.
2009. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
futni valaki után alapból nem jó...
2009. febr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eddig mindenki ezt mondta, de nem tudtam se elfelejteni se más lányt felszedni mert amikor más lánnyal vagyok egyűt mindig az jut az eszembe, hogy menyivel jobb lenne vele és hogy ő mit csinál nem tudom egyszerűen kiverni a fejemből és ő csak mint egy barát úgy tud rám gondolni (benne vagyok a 3 legjobb barátja közt)
2009. febr. 28. 00:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te szegény:(Én is csak azt tudom mondani hogy próbáld meg elfelejteni mert ha eddig csak kifogásokat talált akkor biztos hogy nem akar tőled semmit.
2009. febr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En tapasztalatbol mondom baratom , minnel tobbet futsz egy lany utan annal kevesebb lesz az eselyed , hogy a tied legyen , mert tul konnyu predanak erez , es azt gondolja , hogy barmikor megkaphat teged mert nalad csak o johet szoba , ha kicsit is tetszel a lanynak probald meg feltekennye tenni , vagy csinalj ugy mintha nem erdekelne teged a csaj egyaltalan . Lehet az is zavarja a csajt , hogy ennyire onfelaldozo vagy meg minden, amugy meg mert akarod , hogy a penzedert szeressen? beszeljel meg vele es ha nem sikerul akkor probaljd meg amit irtam... Amugy a csaj olyan mint az olimipiai aranyerem , egy csomot futsz utanna aztan mikor megkapod csak log a nyakadba :P
2009. febr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress magadnak másik csajt ne pazarolj 2,5 évet el az életedből!!! Biztos találsz majd egy olyan csajt akivel eggyütt boldogok lesztek...:)
2009. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább felejtsd el mert az 1 dolog hog a lányok szeretik húzni a dolgot de ez már mindennek a teteje van rajta kívül legalább 3 milliárd nő a világon 1et csak neked teremtettek . De ha te mindneképp őt akarod akkor valami "agresszívabb hódítási taktikát" válassz főleg hogy azon se kell izgulnod hogy hogy moandod emg neki h szereted. Egyszerűen menj oda hozzá és kérdezd meg hányadán álltok mert ha nem mséz oda akkor sokáig csak játszani fog veled ... akkor legalább megmondja h szeret vagy nem szeret stb
2009. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én is tapasztalatból mondom neked, hogy hagyd a lányt. Nekem is volt egy hasonló "kapcsolatom" csak az az volt, hogy a lánynak volt közben barátja. Ezt a lányt én mint barátot nagyon-nagyon szerettem és még szeretem a mai napig is. Úgy volt, hogy egyszer írt egy sms-t nekem, hogy menjek be a munkahelyére mert unatkozott. Diákmelón volt. Akkor ott bennt elbeszélgettünk mindenféléről. Utána persze msn-en tartottuk folyamatosan a kapcsolatot és 1x csak elkezdte nekem mondani, hogy szeretlek. De én azt hittem, hogy csak mint barát mondja. Úgyhogy nem is foglalkoztam nagyon vele. De egyre többet mondta... Ha pl. nem írtam neki 2 vagy 3 percig akkor már jöttek tőle a pirulós smilék, szivecskék meg minden. És 1x csak mondta, hogy felfogtad mit mondtam az előbb??? Akkor elgondolkodtam rajta, hogy miket is mondott mostanában... Hogy szeretsz?? Igen azt, hogy szeretlek. Kivesézte utána, hogy nem mint barátot szeret, hanem hogy úgy szeret... És akkor köpni-nyelni nem tudtam. Meglepődtem, mert előtte semmi jelét nem mutatta ezzel kapcsolatban. Ja és közben mondtam neki, hogyha engem szeretsz hagyd ott a barátodat. Természetesen nem hagyta ott. A mai napig együtt vannak. De nem húzom tovább a szót. Az a lényeg, hogy kiderült mi volt köztünk, a barátja megtudta és akkor természetesen én lettem a rossz meg minden. A barátja nem haragudott rám, hanem a lány b...ott le. És hogy felejtsem el meg minden... Úgyhogy azt tudom csak mondani, hogy hagyd a lányt, hadd menjen!
2009. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat, még mindig nem vagyok biztos benne, de most már meg próbálom még egyszer elfelejteni, hátha megy.
2009. febr. 28. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
sose fuss azon szekeret amelyik nem vesz fel
2009. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!