Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel szeretnék összejönni de nagyon zárkózott. Mit tegyek? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Szóval van ez a lány, nagoyn sok barátja van meg minden csak nagyon nehezen nyílik meg. Már két hónapja udvarolok neki mindennap beszélünk, sőt egésznap beszélünk. Amikor nem MSNen akkor facebookon üzengetünk egymásnak de folyamatos jelleggel... nem tudok az elmúlt 2 hónapban olyan napot mondani amikor nem beszéltünk. Még sajna nem jöttünk össze :( és amit észreveszek és ő is mondta hogy nagoyn nehezen nyílik meg egy kapcsolatban és nagyon nehezen mondja el hogy mi a gond. Mit tehetek ez ellen? Ha esetleg egy-két pszihológus is tudna válaszolni vagy írni e-mailt és segíteni azt is nagyon nagyon nagyon megköszönném. Úgy érzemh ogy ebben a lányban megvan minden amit akarok... talán ő a nagy ő :$ nem akarom elveszíteni :) kérlek segítsetek :)
2011. febr. 12. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Bízd az időre, és ne sürgesd, mert ha azt megérzi, akkor vesztettél.
2011. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hú, ez hasznos! Köszi :)
2011. febr. 12. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra!

Add a tudatára, hogy fontos neked, és szeretnéd tudni ha valami baja van!


Egyébként én is ilyen lány vagyok, és most jöttem össze a "nagy Ő"-vel..:D

Ő is hasonló helyzetben volt, és úgy oldotta meg a dolgot, hogy egyre személyesebb témákról beszéltünk... És ő is mesélt, így azt éreztem hogy megbízhatok benne... Igaz hogy fél évbe telt míg összejöttünk, de megérte!

Azonkívül meg ha valami baj volt, vagy látszott rajtam, akkor mindig odajött, és megölelgetett, és egy lépést sem mozdult, míg nem nevettem..:)


Sok sikert;D

2011. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy nehezen nyílik meg. Tehát türelem! Ha sürgeted, akkor megijed és vége mindennek, amit felépítettél eddig. Ha úgy érzed, hogy számodra tényleg Ő az igazi, akkor tudsz türelmes lenni, nem? :)


Sok sikert! :)

2011. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!