Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van jelentősége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége?

Figyelt kérdés
Van egy fiús ismerősöm aki csak nagy ritkán rak fel képeket közösségi oldalakra ,na és valahogy szóba került,egy kép ami róla készült,de én még nem láttam,mondtam,h majd megnézem fb.-n erre ő azt mondta,h majd elküldi nekem privátban,de fb-ra nem szereti ezeket kirakni.
2012. okt. 2. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked elküldi ennyi.Bízik benned.

Semmi fontosabb jelentősége nincs ennek.

2012. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nincs. Bocs, hoghy ezt kell moondanom, de nincs... 16/F
2012. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, azt jelenti, hogy a fiú nem egy exhibicionista aki állandóan magát szereti mutogatni, továbbá azt is tudja, hogy a túlzott online közösségeskedés derrogál.
2012. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik,mint azt előttem is írták,h nem egy látszatra adó marha. /mint oly sokan mostanság/ örülj neki,h megbízik benned. Amúgy ez tényleg csak ennyit jelent,megbízik benned,talán kedvel mint embert. Kezdetnek ez se rossz sztem.:)
2012. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!