Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jót jelent vagy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jót jelent vagy nincs jelentősége?

Figyelt kérdés

légyszives csak normális, kultúrált emberek válaszoljanak.


Amint irtam egy kérdésembe nem vagyok túl tapasztalt :/ a kérdésem lényege a következő. Van egy lány. 2. oszt óta ismerem. most vagyunk 11.esek más suliba járunk. tegnap taliztunk pár hónap kihagyással. Ma megint találkoztunk. ahogy szoktunk 6 an. öcsém, bnője, az én kiszemeltem, az öcsém bnőjének tesója, az én és az öcsém unokatesója. elmentünk kirándulni a normafára. tök jól elvoltunk beszélgettünk, hülyültünk. Párszor simán megfoghattam volna a kezét de nem mertem mert szerintem még nem vagyunk/voltunk olyan viszonyba. Haza fele a 212 esen a lábát a lábamra tette. mármint félig az ölembe ült. Aztán még dumáltunk és mikor haza kisértem behívott. Elsütöttem egy elég gyenge bókot is. igy hangzott. Néz csak ide "rám nézett" és mondtam. de szép szemed van. béna bók de tőlem nagyszám. Ezeknek van jelentőssége?


17/F 1hónap és 18/f et írok :D

!!!!Akinek nem tetszik h amatőr vagyok az ne is írjon! csak a normális válaszokra várok!!!!


2011. nov. 5. 01:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dugjatok.
2011. nov. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

béna bòk? ez a legszebb dolog amit egy lanynak mondhatsz


, hogy szépek a szemei. gyere ossze vele és ne szùrd el.

2011. nov. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy offkérdés: az öcséd unokatesója az nem a te unokatesód is? Oo


Amúgy biztos vagyok benne, hogy elolvadt a csaj tőle, szóval csak így tovább. :) Legközelebb hívd el randizni is, hogy csak kettesben legyetek. :)

2011. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oké köszi fiuk lányok. de mondom tök analfabéta vagyok ilyen randizás terén. egy randi hogy zajlik? bocs de tapasztalatlan vagyok. eddig csak a motorjaimnak éltem. de egyedűl szar =/
2011. nov. 5. 10:28
 5/11 A kérdező kommentje:
3. am de :D
2011. nov. 5. 10:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van jelentősége! :)

Nagyon úgy néz ki, hogy mind a ketten bejöttök a másiknak, szóval hajrá! :))

Első randi hogy zajlik: neked kell elhívnod valahová. Valamennyire már ismered, tehát tudhatod, hogy mi a hobbija, miket szeret. Ha nagyon imponálni akarsz neki, olyan helyre hívod, ami hozzá kapcsolódik, ettől tutira elolvad. Mondjuk ha szereti a kosárlabdát, akkor egy nívósabb meccsre, vagy ilyesmi, ami több egy szimpla "igyunk meg egy kólát"-nál. Aztán a program után lehet sétát kezdeményezni, ahol megfoghatod a kezét.


Egyébként, a bókkal amit mondtál, nincs semmi baj, sőt!

2011. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma elvittem kocsikázni :) és nagyon jól érezte magát. beszélgettünk meg ilyesmi. jól haladok? :$
2011. nov. 15. 19:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Szombaton volt egy buli nálunk. megvolt az első csókis. erre vasárnap kijelenti hogy nem akar kapcsolatot. :// mit tegyek? 33x csókoltam meg. 1üt aludtunk. pls HEEELPP
2011. nov. 23. 10:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy miért? Azért ha nem is mondta, megkérdezheted, hátha okosabb leszel tőle, mert ennyiből elég nehéz bármit is mondani.
2011. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kérdeztem és aztmondta h nem akar még kapcsolatot az előző után. én kérdeztem tőle h még mindig szereted? aztmondta nem. de látszott h hazudik :/ azóta nemis beszéltem vele :/
2011. nov. 28. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!