Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van hogy egy lány sose ír vissza egyből iwiwen? Van hogy napokat várat a válaszával. Ismerjük egymást személyesen is és ő írt először. Lehet hogy direkt csinálja, vagy semmi jelentősége nincs?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ül a gép elött egyész nap főleg nem az iwiwen
2010. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hüvösnek akar látszani...ha nem jönnél be vagy nem akarna semmit már régen elküldött volna, megírta volna, hogy nem tetszel neki vagy van más fiú esetleg hagyd békén, de ilyesmi nem történt, ráadásul ír ha nem is azonnal, de ír.

Neki ilyen a habitusa levélirkálásnál.

Van, hogy én is sokáig gondolkozok mit írjak vissza, mert fontos az illető aztán írok 2-3 levelet is de a 4-ik levelet küldöm el:)))

2010. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb megkérdezni tőle?Biztos hogy kapsz tőle elfogadható magyarázatot.

Amúgy én is a habitusra tippelek.

2010. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallottál már olyanról, hogy valakinek nem az Iwiw a kötelező napi program?
2010. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom tudom és köszönöm az eddigi válaszokat!

De volt hogy 2 nap telt el mire válaszolt és a 2 nap közt volt fent.

2010. aug. 17. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!