Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány spontán megérint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány spontán megérint, annak van jelentősége vagy nincs?

Figyelt kérdés
annyi történt,h kosaraztunk,és kissé elbambultam ,majd egyszer csak azt vettem észre,h az egyik lány kellemesen megsimogatja a hátamat...amúgy is látom rajta h kedvel,mert sokszor keresi a tekintetemet...de gondolom semmi jelentősége nincsen ennek az apró érintésnek,de azért megkérdezem,h nektek mi a véleményetek.
2012. márc. 20. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg, menj oda és hívd el kávézni, sütizni különben egész életedben bánni fogod, hogy nem kérdezted meg. Mit veszíthetsz? Max nemet mond, de attól még a föld tovább forog! Te meg keresel mást és nem idegenektől vársz majd tanácsot. Plusz megnyugszol és nem fog életed végéig a fejedben motoszkálni:

Mi lett volna ha?

2012. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs - bár nyilván ez egyénfüggő. Én is meg szoktam érinteni az embereket (na, nem összevissza taperolok boldog-boldogtalant :)), de nálam nem jelent semmit.
2012. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívd el randira, legrosszabb esetben kikosaraz.
2012. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja hát én is kedvelem,de nekem van barátnőm,amit ő nem tud...ezért érdekelne,h ez az érintés jelentheti e azt h többet érez irántam...szval értitek miért vagyok rá kíváncsi...nem randizni akarok vele...
2012. márc. 20. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, tetszel neki. De ha nem akarsz tőle semmit, akkor mindegy.
2012. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki.
2012. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én minden nap puszilok, ölelgetek csajokat...de semmi sincs köztünk.
2012. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.! én is ismerek ilyen fit, jajj de eeedes, es mellesleg a legjobb baratom:)) Amugy en is csinalok ilyen simma erinteseket, ha joban vagyok a sraccal, de alltalaban annak van jelentosege!:)

16L

2012. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!