Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Mit szolnatok hozza, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit szolnatok hozza, ha spontan egy lany valami kedveset mondana nektek pl az utcan, egyetemen?

Figyelt kérdés

Mert amikor ezt tettem, a reakcio a teljes dobbenet volt, leblokkolas, vagy kozolte velem, hogy van baratnoje.

Pedig en csak kedves akartam lenni. EN csinalom rosszul, vagy az o gondolkodasmodjukkal van baj???


2011. máj. 5. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha hozzám oda jönne valaki az egyetemen akár szép szóval akár csúnyával 100%, hogy ledöbbenés lenne az első reakcióm. Szerintem ez mindenkinél így van egyszerűen azért mert senki se számít erre.
2011. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyértelmű h ledöbbenés. egy ismeretlen szép lány kedveset mond nekem. általában azok mondanak kedves dolgokat akik szeretnek, és ismerem őket. egy tök ismeretlen minek mondana nekem ilyeneket?
2011. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert már a mai világban mindenki csajozik és pasizik, így persze, hogy azt mondja van barátnője, meg hogy ledöbben. nem tudja mit akarsz, más nem jutt eszébeXD
2011. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, h teljesen vak, v csak gyengénlátó.
2011. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Furán érezném magamat, mert nem szoktak ilyet mondani nekem...de jól esne.
2011. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
am elmeséled lécci,hogy mit csináltál amitől kiakadt? :D
2011. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Abbol indulok ki, hogy en is szeretnem, ha kedves dolgokat mondananak nekem, a mediterrian orszagokban ez teljesen normalis. Tegyuk fel, annyit mondok nagyon jol nezel ki, vagy olyan jol el a haj etc.

Nem csak fiuknak mondok persze, mert mindenkinek jol esik a dicseret, nem?

Persze hanyagolni fogom a kedves szavakat. En azt szeretnem, hogy jobb kedvuek legyenek, feldobjam a napjukat, nem pedig, hogy azt gondoljak valami orult idiota vagyok...


A sracnak aki me annyira kiakadt azt mondtam, hogy annyira vakitoan gyonyoru kek szemed van, hogy muszaj volt idejonnom es elmondnam... aztan mentem tovabb :)

2011. máj. 6. 07:43
 8/10 anonim ***** válasza:
igen máshol tényleg ilyenek az emberek :D de itt -.-" sajnos Magyarországon az emberek inkább bunkóságra törekednek vagy érzelem elzárásra nem arra hogy kedvesek legyenek mindenkivel..
2011. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 x.wicaa.x válasza:
Utolsóval egyetértek sajnos Mo.-n ez már csak így megy. Pedig én nagyon örülök az ilyeneknek, meg én is szoktam kedves dolgokat mondani ismeretleneknek. Inkább már múltidőben...Leszoktam róla,mert mindenki hülyének nézett. :( :S
2011. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, merre szoktál járkálni? :)

Mondjuk nekem nem hiszem h tudnál bármi kedveset mondani külső alapján, de hátha :D

2011. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!