Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik így ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így ez a lány?

Figyelt kérdés
Tök jóban voltunk,de egy idő után elkezdett elérhetetlen lenni. Mindig azt csinálta,h hetekig nem válaszolt az üzeneteimre,vagy ha elhívtam valahova,csak zavarodottan ült,és kitalált valamit,h miért nem jó neki. Nem mindig mert belenézni a szemembe. De ha később találkoztunk,mindig bocsánatot kért,amiért nem válaszolt. Egyszer megelégeltem,és hagytam békében és nem kerestem többé. Azóta eltelt vagy fél év,és most ő kezdte el velem keresni a kontaktust. De én ezt már nem tudom mire vélni,nem akarom, h a történelem ismételje önmagát. Mégis h közeledjek hozzá ha egyszer ilyen? Vagy egyáltalán miért viselkedik így,én ezt nem értem.

2012. okt. 2. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát lehet az az oka, hogy fél.. Nem meri bevallani magának az érzéseit, és ez így előfordulhat. Akarsz még tőle valamit? Ha igen, akkor hajrá, de beszéljétek meg ezt a helyzetet! :)
2012. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát,én már korábban is szívesen összejöttem volna vele,de láttam,h valamiért neki ez nem megy,így nem erőltettem,gondoltam idő kell még neki. Most újra készen állok,de szerintem semmit sem szabad nála erőltetni,mert az egykori határozott rámenősségem,asszem elriasztotta. Most nem akarom elkövetni ezt a hibát.

De mondd kedves #1 válaszoló,azok alapján amit leírtam,szerinted bejövök neki?

2012. okt. 2. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!