Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem teszi tönkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem teszi tönkre a Facebook a párkapcsolatok 80%át? Meg úgy általában sok minden mást is?

Figyelt kérdés

Nekem van csak elegem abból, hogy ez miatt a közösségi oldal miatt van a legtöbb megcsalás?

A srácok nap mint nap látnak jobb csajokat, a barátnőjüket otthagyják, csak hogy egy hétig kavarjanak a bomba nővel..


Tudom sokan mondanátok, hogy tizenéves duma.. én is éppen tini korban vagyok, de nagyon nem tetszik hogy a Facebook így el tud mindent rontani:S


Mennyivel jobbak voltak a régi idők..


2012. szept. 30. 19:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem a facebookra kell azt fogni, ami egyébként is bekövetkezett volna. Ez ismételten csak egy kifogásfajta. Ha nem lett volna..., ha nem úgy lett volna... Mindenki nézzen magába, és gondolkozzon el azon, hogy valóban azt választotta-e, aki számára a tökéletes. Én azt választottam, és nincs az a nő, akiért elhagynám. Nem kell nekem ahhoz semmi, hogy nemet mondjak, ha odaállítana egy topmodel, hogy az övé vagyok, akkor is képes lennék nemet mondani. Ha erre nem képes valaki, akkor nincs akaratereje, és nem is szereti azt, akivel van.
2012. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

ez nem a facebook miatt van :) könnyű arra fogni.

aki szereti a barátját/barátnőjét az hűséges marad. mert az utcán/buliban/suliban ugyanúgy lehet jó pasikat/csajokat látni és ugyanúgy lehetne velük ismerkedni. de pl. én ezt nem fogom megtenni se ott, se fb-n, mert SZERETEM a barátom és nem vagyok r*banc aki megcsalja.

2012. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelők .. ebben teljesen egyetértek, de mondjátok meg nekem mi lett a mostani tinikkel? osztálytársaim, évfolyamtársak, suliban akárki... a kapcsolataik alig tartanak 2 hétnél tovább.. és siránkoznak hogy szeretethiányuk van, meg hogy a pasijuk/csajuk otthagyta egy izmos kis köcsögért/ ribiért.. stb. ezt hallgatom 3 éve és már kikészít. Nehéz megtalálni a normális embert. Egyáltalán nem kifogásnak szántam.. ezek tények. Sokan így viselkednek.. tisztelet a kevés kivételnek.
2012. szept. 30. 19:41
 14/17 anonim ***** válasza:

Mert nem becsülik meg a másik nemet, az ismerkedés jó, ha 1 hétig tart. Mennyi mindent derítesz ki 1 hét alatt egy másik emberről, aki 20 évet is élt? (ha nem többet) Honnan tudod eldönteni egy hét alatt, hogy te valóban azt a személyt keresed? Ha folyamatosan beszélnék sem lenne elég, hogy megismerjen valaki. Felszínt megismerni nem elég, abba beleszeretni meg vicc. Még szép, hogy szétmennek.

Én, akkor még barátnőmmel első találkozásig egy hetet beszéltünk. Elvoltunk, megkívántuk egymást, megtörtént, nagyon jó volt. Utána 3 hónapon keresztül minden egyes nap beszélgettünk, és megismertük egymás valódi énjét. Szerelmesek lettünk. Ennek 8 éve volt, és még ma sem tudnék jobb nőt találni nála.

2012. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

mostani tinik? 18 évesen gondolom még én is oda tartozom...

16-17 éves koromban volt egy 9 hónapos kapcsolatom, most 18 éves vagyok és a 8. 'hónapfordulóhoz' közeledünk.... ez nem attól függ, hogy valaki tini-e, hanem, hogy mennyire érett egy kapcsolathoz. nem tudom miért kellett lepontozni a válaszom...

2012. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Semmi köze ennek a facebookhoz. Az emberek a hibásak. fb egy eszköz. az a baj hogy egyesen nem tudják hogy mi az a MÉRTÉK!
2012. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igazad van a barátom is azért hagyott el mert ott ismerkedett minden féle csajokkal az egyikbe meg pont belzúgott... mondjuk ettől függetlenül minden nap legalább 5ször megnézem a facebookot mert érdekel mi zajlik ott.:D
2012. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!