Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebook? (több komplex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook? (több komplex kérdés; lent)

Figyelt kérdés

Első kérdésem az lenne, hogy a korosztályom (15-16 éves) miért facebookon szeret "csajozni" (én élőben jobban szeretek :) megnyerőbb, mint virtuálisan)? Lehet ez a kinézetük miatt, vagy az önbecsülésük miatt?

Mádodik: Ha már facebookon, akkor élőben ha találkoznak miért nem ugyanakkora a "pofi"? (Rám írt egy lány, jól elbeszélgettünk odamentem hozzá a suliban, alig nyögött ki pár szót...)

Hamardik: A személytelenség az miért jó? Meg ez a "csak egy kis csaj jelölj" szerű izék írogatnak, hogy ilyen menő így meg úgy... Ha menő, akkor legalább a nevét vállalja fel.

Negyedik: A bökések. Megbök valamilyen csaj és akár fb-n akár real life megkérdezem, hogy ezzel mit szeretett volna elérni és erre az a válasz ált., hogy nem tudom. (Tény ezzel tesztelek is, a magabiztos lányokat szeretem, nem a "jaj csúnya vagyok, jaj daadt vagyok, jaj szerinted blabla...)


Mostanra ennyi. :) Köszi :) 15/F



2012. szept. 27. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Azért van mert butuló társadalomban élünk, ahol mindenki 5 irányvonalat követ, és ettől lesznek egyediek. Te még aránylag normálisnak tűnsz a leírás alapján, hát örülj magadnak, a tinip*csákat meg sz*rd le:)
2012. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tinik és naivak. Azt hiszik hogy miattuk majd megváltozik a rosszfiú, meg a részeg is emlékezni fog rájuk. bár ez nem csak a tinikre jellemző..
2012. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lehet.

Először elég sok kommentre számítottam, de rájöttem, hogy a kommentelők nagy része magáraismert a sorokban... :D

2012. szept. 27. 13:34
 4/11 A kérdező kommentje:
1 üveg bor? A nagy partypics*k érdekes módon egy felestől kidőlnek. Volt szerencsém tapasztalni a nyáron nem egyszer. :)
2012. szept. 27. 13:36
 5/11 A kérdező kommentje:

Borzasztónak borzasztó, de ha a gyerek visszahúzódó ilyesmi akkor feladja és egyből "facebookon menő leszek, és megmutatom, hogy kikönyörgök 1000 likeot a profilképemre meg lez 5000000 ismerősöm".

Értelmetlen. A kedvenc akkor is az, hogy facebookon meg MMORPG-ben pofázni utána élőben kussolni. (Igen wowoztam kb 1 hónapot, amikor bepofáztak nem keményítettem monitoron keresztül, megkértem őket intelligens módon, hogy jelöljenek be fb-n legalább, érdekes módon jöttek a kifogások. (Nem az a kemény nolife vagyok aki irogatja, hogy megkereslek meg ilyesmi, nem kenyerem a testi erőszak, hozzáteszem 40-es bicepszem van.) :) Az utolsó pár mondatodhoz még annyit fűznék, hogy ha valaki a húgommal csinálná meg eltörném kezét lábát, mondjuk ezen nem kell még aggódni, mert most ment csak elsőbe.

2012. szept. 27. 13:54
 6/11 anonim ***** válasza:

1. Én már elmúltam 20, de újabban én is a facebook-on csajozok. Ismerősöm beszélt rá, azt mondta: aki mer, az nyer. Bár barátnőt még nem szereztem róla, de azt észrevettem, hogy a nem magamutogató lányok válaszolni is szoktak (és normálisat).


2. Ez nemcsak a Facebook-ra jellemző, hanem magára az internetes viselkedésre is, sokan azt gondolják, interneten lehet álarc mögé bújni és bármit leírni, úgyse lesz következménye.

2012. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A bökdösés meg a Facebook legfeleslegesebb funkciója.
2012. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem lesz következménye... Ez a baj. :)
2012. szept. 27. 14:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű: Az emberek asszocializálódnak (kimondani könnyebb, mint írni xd) és hát ez főleg az internet miatt van. egy elmekutatócsoport arra jutott, hogy pár éven belül már csak szg.-en tudunk kommunikálni, személyesen egyszerűen a másikat meg akarnánk ölni. (Tényleg nekiesnénk folytogatni.) Nagyon érdekes írás volt.


tehát a fb nagyban arra jó, mint egy RPG játék: Bárki lehetsz. Olyan képet mutatsz másoknak, amilyet akarsz. Erről az jut eszembe, hogy 2 barátom van, aki tényleg ismer, tudja milyen vagyok. Én élőbe is tudomn ezt adni. Ugyanúgy elhitetek bárkivel bármit magamról. Van akit 6 éve ismerek, és aztmondják, hogy tök mást adok magamból. Ez elég fura, de nálam valahogy társaságfüggő a személyiségem. Fb ugyanezt adja mindenkinek. Megjátszhatod magad, még ha béna is vagy, mert nem veszik észre.


Élőbe én se vagyok bátor a lányoknál, legalábbis annyira mint fb-n nem. De nekem speciel élőbe van nagy arcom, fb-n sokkal jobb fejnek tartanak. (Főleg rásegítt, hogy nem nagyon tudok beszélni... Hadarok, plusz fogszabis vagyok.)

2012. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fura Yokomura ***** válasza:

Utálom a FB-ot! Nem értem azokat, akik egész nap ott lógnak!

Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy az ilyen FB függők miatt bevezetik majd a "bökés" mellett a: "csókot" és a "bicskázást", stb...


(Bocs de csak ez miatt írtam)

2012. okt. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!