Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » IRL vagy Facebook? Avagy hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IRL vagy Facebook? Avagy hol keressem?

Figyelt kérdés
Adott egy lány a suliban. Nem vagyok beleesve, mint vak ló a szakadékba, de bejön, és esetleg elhívnám valahová. Melyik a javallott verzió? (Igen, legyen életem, legyek tökös, stb., de 191 magas vagyok, és 12.-es, szóval nem biztos, hogy jól jönne ki élőben.) Ami megjegyzendő még, hogy nem kérek megjegyzéseket, hogy töketlen vagyok, stb., tanácsot kértem, elismerem, hogy béna vagyok, nyilván akkor nem ide firkálnék mindenféle baromságot!:P

2012. szept. 26. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megpróbálhatod élőben, (ÉLŐBEN, nem IRL, mert akkor 3 mérföldről kiszúrja, hogy kocka vagy, ha kockául beszélsz hozzá) hogy szia hogy hívnak, stb, valami random ismerkedés, aztán barátkozás, max facebookon folyt köv, de ha élőben hívod el, az valahogy jobb szerintem.
2012. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mered élőben megszólítani és elhívni valahová, és ezért neten hívod el, akkor a randin se sokat fogtok tudni beszélgetni, és mindkettőtöknek nagyon ciki lesz.
2012. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nyugi, nem vagyok akkora kocka, csak otthonosan mozgok itt is, mert van egy IGAZI kocka haverom!:D Az irónia, hogy neki van barátnője, és nem is csúnya... De amitől megfejeltem a padot, az az volt, hoyg együtt Minecraftoztak... Elég alternatív...


@#2: Ezt miből gondolod?:) (Nem vitatom, csak kíváncsi vagyok.)

2012. szept. 26. 22:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Na te meg beújítod a csajt és ti meg együtt Codoztok majd!
2012. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mészy, amíg finom vagyok, és nőies: Ez most k.rva hasznos volt, kösz! (In spite of that, nem értékeltem le, minek?:D)
2012. szept. 26. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Most ne rám haragudjál, nem én teszek fel egy idióta kérdést egy olyan oldalon ahol:

1. Nem tud senki értelmes választ adni

2. Mindenki arrogáns és bunkó

3. Senkit nem érdekel a másik véleménye

2012. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De adok egy jó tanácsot (talán hasznos lesz): Ilyen hozzáállással szerintem jegeld a nőtémát és éld az életedet szabadon, kötetlenül

(meg lehet sértődni!)

2012. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha eltudod érni élőben, akkor élőben hívd el. Amúgy meg ha iskolában többször is tudsz vele találkozni, akkor még elhívni se muszáj elsőre. Elég ha elsőre csak beszélgetsz vele, akármiről. Második alkalommal meg elhívod valahová. Így máris kétlépcsőssé tetted a folyamatot kisebb próbatétel és könnyebb lesz :P Ha nem tudsz vele sűrűn kiszámítható időpontokban találkozni, akkor elsőre hívd el, hogy ne szalaszd el.
2012. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
nyomjátok az f1 2012vel egy csapatban. nagyon adja , ha győztök kiadós szex ha kikaptok még inkább
2012. szept. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mészy, azért vicces, hogy saját magad igazolod azt, amit a válaszadókról írtál... De legalább következetes! Nem vagyok megsértve, mindig vannak emeberek akiknek más a véleménye, mint nekem. Btw., mit értesz "ilyen hozzáállás" alatt?:) (Ami azt illeti, még így is hasznosabb voltál, mint az f1-es csávó.)


Többieknek köszönöm, tanultam belőle!

2012. szept. 27. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!