Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre mit írjak majd vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit írjak majd vissza?

Figyelt kérdés

Lehet béna kérdés..

Szóval facen szoktak írni nekem néha srácok, de általában mindig lepattintom őket, nem azért mert szemét vagyok, hanem mert nem voltak az eseteim/meg szerelmi bánat miatt is.

Most viszont egy olyan srác írt, aki nekem is szimpi és nem akarom azt, hogy úgy tűnjön, hogy egyből nyert ügye van, fölleg így neten keresztül, de azért éreztetném hogy lehet még bármi.

Azt írta, hogy ha van kedvem, ismerkedjünk meg, mert szimpinek tűnök.

5letek?köszi:)

20l



2012. szept. 24. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl: Megismerkedhetünk, talán egy séta/ital keretében, majd talán a hétvégén. Legyél céltudatos, határozott!
2012. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan beszélgess vele :) attól, hogy összeismerkedtek, még nem kell rögtön járnod vele.
2012. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most komolyan, 20 éves vagy, és nem tudod, hogy hogyan kell egy pasival beszélgetni? OMG
2012. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de tudom hogy kell beszélgetni, nagyon is...élőben
2012. szept. 24. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a sok "talán" és a céáltudatosság nekem paradoxon. :D

Egyébként írj vissza, hogy szívesen megismerkedsz/beszélgetsz. Ennél tovább ne menj. :)

2012. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nos. Én a helyedben egy közösségi oldalon nem igazén ismerkednék.. de ha tényleg normálisnak néz ki akkor valami randi félét megbeszélhetnétek mondjuk egy séta a parkban vagy vmi ilyesmi :D
2012. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Közösségi oldalon nem?? A mai fiatalok 80 % csak ott!!!

És én se vagyok jártas a netes írogatásba 22/F

De nem is szoktam írni -e célból esetleg olyannak akit már valamilyen szinten ismerek....de általában hamar ráunok, mert mostanság az jó szokás, h majd "ő ír rám ha akar valamit" Igen 1 darabig ez megy is csak nem sokáig, mert én se írok aztán többet hiába úgy köszön el, h majd beszéljünk még...meg ilyesmi....

Szal szerintem azért te is érdeklődhetsz iránta!

2012. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!