Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem teszi tönkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem teszi tönkre a Facebook a párkapcsolatok 80%át? Meg úgy általában sok minden mást is?

Figyelt kérdés

Nekem van csak elegem abból, hogy ez miatt a közösségi oldal miatt van a legtöbb megcsalás?

A srácok nap mint nap látnak jobb csajokat, a barátnőjüket otthagyják, csak hogy egy hétig kavarjanak a bomba nővel..


Tudom sokan mondanátok, hogy tizenéves duma.. én is éppen tini korban vagyok, de nagyon nem tetszik hogy a Facebook így el tud mindent rontani:S


Mennyivel jobbak voltak a régi idők..


2012. szept. 30. 19:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én szeretem a facebook-ot de amúgy igazad van.
2012. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fenn rajta, és nem érzek rá késztetést sem, hogy felregisztráljak^^ Maradok a hagyományos módnál:)
2012. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
én is szeretem, de látni ezeket a dolgokat nap mint nap teljesen idegesít. Főleg hogy ezek miatt már alig merek ismerkedni neten.
2012. szept. 30. 19:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Mégis mit tudsz te a régi időkről, ha tini vagy? Egyébként, ha valaki meg akar csalni, akkor meg is fog, ez nem azon múlik, hogy mit lát face-n. A százalékszámítási menetet is szeretném látni.
2012. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ezért nem vagyok fent én sem, utáltam mindigis...

mondjuk ha fent lennék sem írnék rá mindenféle idegen csajra, de ez most más kérdés.

2012. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igazad van, ha nem lenne Facebook akkor még mindig együtt lennék a párommal
2012. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. De szerintem lassan már az egész társadalmat tönkreteszi, olyan szempontból hasznos, hogy tudod tartani a kapcsolatot az ismerősökkel de én biztos, hogy betiltatnám. Mindenki teszi ki a másik üzenőfalára a sok hülyeséget ami nem kicsi okot ad a féltékenységre a pároknak amikből akár szakításhoz vezető viták is lehetnek :S
2012. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek, sok kapcsolat romlik meg, de nem csak szerelmi, hanem baráti is. + fölöslegesen sok időt elvesz az ember életéből.
2012. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
utolsó.. igen én is erre gondoltam.. :/ a párod belájkolja valakinek a képét, kommentel hogy de széép vagy :) és már is mennek a viták.. pedig sokan ezt csinálják..
2012. szept. 30. 19:29
 10/17 anonim ***** válasza:

A személyes kapcsolatok rovására megy ez tény, de azért azt nem mondanám, hogy tönkretesz mindent. Azt a kapcsolatot teszi tönkre, amelyiket hagyják, hogy tönkre tegye.

Párom kollégista. Több jó és ELÉRHETŐ nőt lát ott, mint facebookon, ergo ha megakarna csalni 99%-ig biztos vagyok benne, hogy nem a facebookon kezdené...

Ha megakar csalni, akkor facebook nélkül is megteszi és szerintem igaz ez arra is, aki nem koliban lakik.

2012. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!