Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, mennyire jönnek be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mennyire jönnek be az ilyen nők? (képek)

Figyelt kérdés

10ből hány pontot adnátok nekik?

légyszi írjátok oda a testalkatotokat és korotokat is!


kiegészítés: a kérdés azért merült fel bennem, mert eddig kb utáltam magam,mert ehhez hasonló az alkatom.erre jött egy olyan férfi, aki minden szempontból tökéletes, a teste is, és imádja az ilyen nőket. imádja fogdosni az úszógumikat. arra lennék kiváncsi, hogy milyen arányban fordulnak elő azok a férfiak akik ehhez abszolút nem vonzódnak, akiknek az elmegy kategóriába esik, és akik vonzódnak hozzá.

fogyózni pedig próbáltam, mozgok is,de ha lefogyok akkor hatalmas hiányérzetem van,és túl gyengének és sebezhetőnek érzem magam.


a képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. szept. 29. 19:35
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Arról létezhet szubjektivitás, hogy ez szép-e vagy nem. De arról k*rvára nem, hogy egészségtelen dolog így elhízni.


"ha lefogyok akkor hatalmas hiányérzetem van,és túl gyengének és sebezhetőnek érzem magam."


Ilyen sz*r kifogást pedig még életemben nem hallottam.


Elnézést a kötekedésért, eredetileg nem úgy akartam írni, de így is annak vettétek, szóval ha már lúd, legyen kövér.


Viszontnemlátásra, minden jót!

2012. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Nem is baj, ha nem jössz többet, eddig minden választ kommentelned kellett, legalább ezután nem fogsz...

Eü. szempontból:

Enyhe túlsúlyról 25-ös BMI felett beszélünk.

Elhízásról 30-tól fölfelé.

Ebből kiindulva egy 175 cm 75 kg nő NEM elhízott, szóval NEM egészségtelen.

Esztétikailag meg pont te írtad, hogy szubjektív, egyéni vélemény...

2012. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Az sem biztos hogy a nőt látja benned. Szerintem inkább az anyját. Vagy a leendő gyerekei bébiszitterét. A férfiak is tudnak ilyenekre játszani, nemcsak a nők a pasik pénzére.
2012. okt. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha a leendő gyerekei bébiszitterét... hány apuka dugdossa azokat...xD

Az anyakomplexus megint más dolog...

2012. okt. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

A BMI-vel jönni eléggé sült ostobaság.:D Az én testfelépítésem olyan, hogyha 60-65 kiló lennék (172 centihez), már akkor bőven határeset lennék, de biztosan inkább húsos, mint vékony/normál.

Nevetséges, hogy azt bizonygatod, hogy ezek nem elhízott nők. Dagadtak, és kész. Nézd már meg az elsőnek a combját...

A másik pedig, hogy az ilyen alkatú nők egyszerűen nem így néznek ki élőben, ugyanis ott nincs ps.

2012. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

most komolyan mindneki lelett pontozva aki szerint ez dagadt?

Há' mi az isten??

úristen...akkor most kamuzzak??

Csodálatosan vékony mindegyik és egyáltalán semmi hurka nincs rajta...

és most felpontozni;)

köszipuszi;*

2012. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
egyébként 75 kilótól egy nő már igenis duci/hacsak nem égimeszelő/ és aki mást állít az vagy hazudik vagy annyi esze sincs mint egy marék lepkének.
2012. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Én nem pontoztam le senkit, de itt akkor is szubjektív véleményekről megy a nyavalygás... Mindenkinek az tetszik, ami...

Nem ez b@szta ki a biztosítékot, hanem hogy azon keseregtek, hogy ez tetszik a pasiknak (nem az összesnek, jut bőven a ti fajtátokra is... nem értem, nektek ez miért ekkora tragédia...)

2012. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

10/5

voltak ilyen szeretőim érdekességképpen,de soha nem kezdenék kapcsolatot elhízott,lustácska nővel.

mindegyik modellnek bőven magasabb a testzsírja 30%nál.

ha egy fiatal kiscsajnak ennyi,az azért lehet,mert a családja tojik az egészségre,ha meg idősebb nő,az egyszerűen lusta és nem túl igényes.

annyi pozitívum elmondható a modellekről,hogy nem a bélre vastagodó,úszógumisodó típusba tartoznak,de ettől függetlenül kövérek.

2012. okt. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:

nagyon csinos. :)

hová valosi vagy? irj :)

2012. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!