Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, mennyire jönnek be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mennyire jönnek be az ilyen nők? (képek)

Figyelt kérdés

10ből hány pontot adnátok nekik?

légyszi írjátok oda a testalkatotokat és korotokat is!


kiegészítés: a kérdés azért merült fel bennem, mert eddig kb utáltam magam,mert ehhez hasonló az alkatom.erre jött egy olyan férfi, aki minden szempontból tökéletes, a teste is, és imádja az ilyen nőket. imádja fogdosni az úszógumikat. arra lennék kiváncsi, hogy milyen arányban fordulnak elő azok a férfiak akik ehhez abszolút nem vonzódnak, akiknek az elmegy kategóriába esik, és akik vonzódnak hozzá.

fogyózni pedig próbáltam, mozgok is,de ha lefogyok akkor hatalmas hiányérzetem van,és túl gyengének és sebezhetőnek érzem magam.


a képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. szept. 29. 19:35
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Jaaa, bocs már késő van, keverem a válaszolókat, akkornemtudom, bocsi. xd
2012. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Én csak a véleményemet mondtam el, mert tényleg aggasztó, hogy az itt válaszolók ennyire nagy hányada erre gerjed. Szerintem ez egy szabad ország, mindenki elmondhatja a véleményét. Nem tudom melyik szavam ne lett volna kulturált, szerintem abban semmi trágár nincs, ha elmondom, hogy szerintem egy ilyen alkatú nő igénytelen saját magára, az egészségére. Ha pedig sok egészséges férfiú egyed a nagy eséllyel egészségtelen nőkre gerjed, akkor ott szerintem valami probléma merült fel. Ennyi. De persze mindent támadásnak kell venni egyből, és tüskéket növeszteni...:/
2012. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Öööö, bocsi, de a természetes férfi ösztön elvileg ezekre a nőkre kéne, hogy gerjedjen. Alapból elvileg ez is tetszene egy férfinak, ha nem lenne rá a világ hatása.


Ezt csak úgy megjegyzem.


De az is idejön, hogy rám nagy hatást tett a világ, ugyanis nem jön be. (Az én eseteim az alacsony kiscsajok:) )

2012. szept. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

Ezt mégis honnan veszed...? Ezek a nők fiatalok, és mégis túlsúlyosak, szülnek egy gyereket, öregszenek, beállnak a hormonális változások, akkor iszonyatos nagy esélyük lesz arra, hogy egyenesen hústornyokká változzanak, ami persze a várható élettartamuk jelentős csökkenését eredményezheti.

Az pedig hatalmas klisé, hogy jaj a mai világ... Aki nem kövér, az mind fogyózik szerinted? Ha ez lenne a természetes, akkor miért lenne ennyi természetesen vékony, egészséges nő?

2012. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Nemtudom, nekem nincs bajom avilággal, nem fogod fel a szövegemet. Én csak azt mondtam, hogy ilyen hatással van rá. Azt nem, hogy jaj, meg hogy baj ez.


Aztánmeg attól, hogy valaki testesebb, vagy épp karcsúbb nem feltétlen múlik az életkora, egészége. Ezt eleve lehet örökölni is nemde? Na, ennyi. Én csak azt mondtam, én úgy tudom, hogy az emberi ösztönök így alakultak ki. (Faktos osztálytárs magyarázta.) Aztán nem biztos, mert nem figyeltem.

2012. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

"Én csak azt mondtam, hogy ilyen hatással van rá. "


Épp elég. Képzeld, felfogtam, hogy erről van szó. De így is közhely az én véleményem szerint...


"Aztánmeg attól, hogy valaki testesebb, vagy épp karcsúbb nem feltétlen múlik az életkora, egészége. "


Az elhízás bizonyított tény, hogy negatívan hat az egészségre, de nem hiszem el, hogy te ezt nem tudod.


"Én csak azt mondtam, én úgy tudom, hogy az emberi ösztönök így alakultak ki. (Faktos osztálytárs magyarázta.) Aztán nem biztos, mert nem figyeltem."


Micsoda objekt magyarázat. Kész tudományos akadémia...:DDD

2012. szept. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Hallod 3 napja nem aludtam, lehet azért vagyok ilyen értelmes. Amikor leírom nagyon komolyan gondolom, amikor elmzed, akkor mintha más írta volna... Majd holnap még visszatérek!
2012. szept. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
81%

Már bocs, de ezek sehol nincsenek elhízva.

Ezt hívják nőiesen teltnek (nem muszáj tetszenie, de az egyéni vélemény a tényeken nem változtat.)

A 3. pl felül még vékony is, csak körte alkatú, ezért combra, csípőre hízik, ami alapból széles.

Ránézésre a testtömegindexük a normál tartomány felső részén lehet. Testzsír alapján is kicsivel haladhatja meg az úgymond "ideálisat".

De ez még nem az egészségtelen kategória...


Persze, hogy nem fogyózik minden nő, vannak, akiknek alapból olyan az alkata, nincs rá szüksége.

Akkor a genetikája miatt az igényes, a másik, aki ugyanolyan életvitelt folytat, de hízékonyabb, az meg igénytelen... Hát ez érdekes felfogás...

De a saját egészségével foglalkozzon mindenki, ne máséval (ez úgyis csak mellébeszélés, hogy lehesseb b@sztatni a másikat a kinézete miatt, mert ez sok embert kielégít valamiért...)

És nem rinyálni kéne azon, hogy kinek tetszik, meg miért és egyáltalán hogyan, hanem elfogadni és tiszteletben tartani mások ízlését, akkor is, ha az eltérő a mienktől...

2012. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
0%
Én tiszteletben tartom mások ízlését, csak kicsit aggasztó, hogy ennyire ez tetszik a többségnek. Azt pedig jó lenne, ha senki nem próbálná megetetni a néppel, hogy ez normális alkat, és nincsenek elhízva...
2012. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

örülnék ha a további kommentek abban a szellemben érkeznének, hogy nincs jó vagy rossz.

kíváncsi vagyok a szubjektív véleményekre, viszont azt nagyon nem bírom ha valaki azt gondolja hogy tudja hogy mi az objektív jó és azt várja el hogy mindenki ehhez tartsa magát. a saját életét úgy éli ahogy akarja,de másnak ne mondja meg hogy mit kellene csinálnia.

2012. szept. 30. 11:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!