Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok a nagy igazsagrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok a nagy igazsagrol miert hallgattok, miert nem beszeltek soha?

Figyelt kérdés
amikor azt mondjatok, hogy legyen kedves, aranyos akkor azt miert csak a top 20% pasira ertitek? Pedig felmeres tamasztotta ala.
2012. szept. 26. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#6 válaszolóra gondoltam bocsi
2012. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Aha, akkor meg is van miért nem kellesz a csajoknak. Talán nem kéne nekiállni egyből ilyeneket írni, hogy "felszínes ri. királynője", ha valaki olyat ír, ami neked nem tetszik. És ezt írod: "Adj esélyt más nem túl helyes pasiknak is, lehet közülük kerül ki álmaid férfija." Miért kéne esélyt adnia? Nevetséges. Meg nem kéne ismeretlen embereket lehülyézni, lehet lenne barátnőd.
2012. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én vagyok a nagyképű, de te akard eldönteni, hogy kinek adjak esélyt? Annak adok, akinek akarok, ez nem nagyképűség, ez az igazság amiről hallani akartál, ez van, még akkor is ha neked fáj! Ha még adnék is, neked már biztos nem, elég volt belőled ennyi is, sajnálom. Ha valakinek nem tetszik a véleménye, nem kell lebutázni, mert csak magadat minősíted.
2012. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért kellene bárkinek is ESÉLYT ADNI? Ez nem szeretetszolgálat, ember...-.-' Nem úgy van az, hogy adunk esélyt a számunkra nem vonzó embereknek, mert hátha... Ha nem érzek vonzalmat iránta már az első pillanatban, nem tetszik, akkor értelmetlen. Nem lehet sem kizárólag belsővel, sem pedig kizárólag külsővel megtartani. Nálam így működik. és úgy sejtem, hogy ez a normális. Ahogy az egyik előttem szóló írta: külső-belső 50%-50%.:)
2012. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!