Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok a nagy igazsagrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok a nagy igazsagrol miert hallgattok, miert nem beszeltek soha?

Figyelt kérdés
amikor azt mondjatok, hogy legyen kedves, aranyos akkor azt miert csak a top 20% pasira ertitek? Pedig felmeres tamasztotta ala.
2012. szept. 26. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem, nekem egy ronda pasi is tud tetszeni 21L
2012. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D:D
2012. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Top 150-es vagyok, ki akar rám mászni? ;D
2012. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne... Haver, nem látod, hogy gáz vagy? Lássuk azt a felmérést...
2012. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Úgyis le van írva itt a gyk-n a nagy igazság naponta legalább kétszáz kérdésben, szóval lehet, azért nem beszélnek róla, mert már a könyökükön jön ki.
2012. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem mit kell ezen kiakadni. Akkor már hadd kérdezzem meg, hogy fiúk a nagy igazságról mért nem beszéltek. Minden pasi 2 fajta nőre hajt, vagy az olyanra, aki szép vagy az olyanra, aki hamar szétteszi a lábát.

Uncsim is bűnronda, alacsony, tiszta pattanásos, műveletlen és ráadás komplexusos is mert 13 centis a farka, de csak nekem vallotta be, mégis olyan csajok után néz, hogy azokat csak egy joképű pasi kaphatja meg, hiába 24 évesen emiatt még senkije sem volt.

Nézd meg napjában hány fiú jön itt gykán azzal, hogy jajj milyenek a csajok, hogy nekik nem jön össze egy kapcsolat, utána azt is, hogy hány lány. Két napig minden kérdét figyeltem és az esetek kilencven százalékában fiúk nyafogtak. Mert valaki béna és életképtelen, arról nem csak a külseje tehet, legtöbben csak panaszkodni tudnak, de nem veszik észre, hogy ők is pontosan csak a jó nőkre hajtanak.

Mi kell egy nőnek? Egy olyan férfi aki tud kedves lenni, de talpraesett és nem egy ilyen puhány, aki ahelyett, hogy kezdene magával valamit itt sajnáltatja magát. Egy olyan férfi kell, akinek van tekintélye és nem pénzügyi vagy a rang szempontjából, hanem olyan szempontból, hogy van ami miatt felnéznek rá, van egy baráti köre, ahol elismert. Emelett olyan férfi, aki tud hülyülni és komoly lenne, van egy kisugárzása, kommunikatív és nem panaszkodik folyton minden apróság miatt. Soroljam tovább?

Mindig ez a téma, hogy ronda egy fiú és nem kell senkinek, csak azt nem veszi észre, hogy otven százalékban számít a kinézet, de ő a másik ötven százalékban sem életképes, hanem egy puhány, nyafogós kislány, aki magán sajnálkozik.

2012. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hatodik, marha j dolgokat írsz ki, de hozzátenném, hogy az ilyen nyafogós kérdéseket ugyanaz az egy, vagy két ember írja ki szerintem.
2012. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy a nőknek jó pasi kell! Miért jöjjek össze olyannal, aki nem tetszik, ha van esélyem a jobbnál is? Márpedig van. Nem azért mert olyan rohadt szép lennék. Most ha jó pasit akarok, már el sem várhatom, hogy kedves legyen és aranyos? Miért, olyan talán nincs? Kevés, de van, és amíg van, szóba se jöhet, hogy lejjebb adjak az elvárásaimból. Ha valakinek ez nem tetszik, hát így járt. Ha nem találok pasit, így jártam. 21/L
2012. szept. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, a felszínes ri. királynője. De ez természetes, buta és kész. Kicsit vissza lehetne venni az arcból kishercegnő. Adj esélyt más nem túl helyes pasiknak is, lehet közülük kerül ki álmaid férfija.
2012. szept. 27. 10:33
 10/14 anonim ***** válasza:

A #8 válaszolónak valamilyen szinten igaza van. Én soha nem a nagymenőkre buktam. Mostani pasim se a csajok kedvence külsőleg, de nekem nagyon tetszik, mert talpraesett, határozott, intelligens, lehet vele értelmesen beszélni, elismert a munkájában, szeretik a barátai is és nőnek érezhetem magam mellette, mert odafigyel rám. Annyira szeretem őt, hogy nekem külsőleg is ő a perfekt, a tökéletes és nem érdekel senki más.

Szóval tényleg 50-50% külső-belső arány. A nyafogós, hisztizős, puhány srácok nem nagyon kellenek a csajoknak.


Úgyhogy meg kéne emberelned magad, és a külsődet kompenzáld határozottsággal, udvariassággal (ne legyél bunkó..mint most az utolsó hozzászólóval azért mert fáj az igazság), intelligenciával és optimizmussal!


Nyugodtan pontozhatsz le, ha ez sem tetszik. Akkor nem tudunk rajtad segíteni, ha nem nézel magadba.

23/L

2012. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!